«Хто Тернопіль не шанує, най нас в дупу поцілує!» – Сергій Сірий та Віктор Мороз презентували нову пісню (відео)

«Хто Тернопіль не шанує, най нас в дупу поцілує!» Аудіо-прем’єра цієї батярської пісні, яку написали тернопільський поет Сергій Сірий та відомий композитор і співак, перекладач серії романів про Гаррі Поттера Віктор Морозов, відбулася до Дня  Тернополя рік тому.

І ось новий приємний сюрприз: на каналі YouTube – відеоверсія цього пісенного твору у виконанні композитора. Отож, дивіться й слухайте з почуттям гумору і гарним настроєм! Тернопіль рулить!

-1 thoughts on “«Хто Тернопіль не шанує, най нас в дупу поцілує!» – Сергій Сірий та Віктор Мороз презентували нову пісню (відео)

  • 12:58 | 21.08.2017 о 12:58
    Permalink

    такi пiснi оприлюднюють хiба що iдiоти. а не люди. котрi несуть культуру в народ. Таких треба iзолювати вiд суспiльства. а не звеличувати та поширювати. Не краiна – а дебiлiзм. Таких майстрiв в тюрмi велика кiлькiсть. але чомусь iх не звеличують i не кажуть. що вони талановитi. Люди! Ну чому ви так низько падаете. що така непотрiб для вас вяляеться шедевром? Вiд бiдностi? Та хiба бiднiсть хоч колись була розплiдником хамства та безкультур”я?

Коментарі вимкнені.