Хто у Тернополі захищає дітей, яких б’ють

Хлопчики та дівчатка, які постійно перебувають у неблагополучному середовищі, навіть не уявляють, що можна жити по-іншому. Мовчати про постійні образи та знущання найрідніших – звичний для них стиль поведінки. Розповісти про свою біду іншим родичам, вчителям, товаришам, зазвичай, просто соромно, а самим протидіяти часто не вистачає ні сил, ні знань.
Діти, котрі потерпають від сімейного насильства, мають знати: вони не самі у своїй біді. Отримати пораду, допомогу, підтримку завжди можна в міліції, службі у справах сім’ї та молоді, освіти і науки, охорони здоров’я. В обласному управлінні органів внутрішніх справ такими питаннями займаються співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей, до них можна звернутися за телефоном у Тернополі (0352) 28-16-80.
Право кожної дитини бути не лише вислуханою, а й почутою спеціалістом відповідальної служби, законодавчо закріплене Порядком розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення, – повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.