У Тернополі автобусу зі студентами не дали виїхати на Київ (відео)

В ніч з 27 на 28 листопада два десятки тернополян не змогли виїхати з Тернополя до Києва автобусом, який укомплектовували організатори тернопільського Євромайдану. Так, від готелю “Тернопіль” транспортний засіб мав вирушити близько першої години ночі. Але не проїхав і кількасот метрів, як дорогу йому перекрила машина ДАІ, розповідають координатори.

Причиною зупинки транспорту правоохоронці назвали те, що даний виїзд групи людей не був зареєстрований за три дні до поїздки. У водія забрали документи і пригрозили, що якшо він не приїде у відділок на протязі півгодини, то змушений буде заплатити штраф. Тому водій віддав організаторам передоплату, взяв собі лише 100 грн “за роботу”, висадив людей біля готелю і поїхав.

Організатори вважають, що причини таких дій правоохоронців можуть бути різні. Одні припускають, що ДАІшників попередив хтось із присутніх на майдані, який бачив, як збиралися тернополяни. Інші ж припускають, що це водій сам попередив ДАІ. Оскільки дуже підозрілим є той факт, що автобус зупинили за кілька хвилин після старту.

п.с. Частина людей, котрі не змогли виїхати автобусом, поїхали вночі до Києва потягом. Дорогу їм оплачує оргкомітет євромайдану у Тернополі, за благодійні кошти, які збирають тут. У перший день акції було зібрано понад тисячу гривень. У другий було вже вісім тисяч. Кожен, хто хоче їхати до Києва з Тернополя, може зголоситися до оргкомітету. Також тут не відмовляться від будь-якого виду допомоги.

Контактні дані відповідальних людей:

Координатор акції — Любомир Шимків – (097) 911-73-53
Комендант наметового містечка — Ігор Черепанський – ( (097) 49-49-181
Прес-центр — Сергій Корольчук – (096) 945-19-59, Сергій Гуменюк – (050) 437-52-62
Завгосп — Степан Семенів – (097) 798-07-94
Фандрейзинг — Христина Білінська – (067) 350-48-52
Служба харчування — Наталя Гайдук – (096) 91-58-468
Програма — Рустам Ергешов – (098) 99-28-330
Фінансова служба — Віталій Забава – (063) 450-41-45
Служба волонтерів — Василь Томчиншин – (097) 65-84-903
Служба інформації — Інна Ткаченко – (068) 763-29-33

Коментар ДАІ в Тернопільській області:

Відповідно до чинного законодавства діючого у сфері забезпечення дорожнього руху, організатори перевезення повинні звернутися із заявкою про здійснення нерегулярного перевезення та надати відповідні документи, однак жодних звернень від організаторів поїздки на даний час не поступало.

У відповідності до спільного наказу Міністерства транспорту та зв’язку та МВС України від 10.01.2006 року №1/6 «Про забезпечення безпеки пасажирських перевезень» для перевірки законності здійснення перевезень пасажирів в нічний час даний автобус дійсно був зупинений нарядом ДПС ДАІ на вулиці Замковій міста Тернополя. Відповідні документи на здійснення даних перевезень у водія були відсутні, працівники Державтоінспекції повідомили його про адміністративну відповідальність за порушення чинного законодавства. Після чого водій відмовився від поїздки.

Виходячи з даних фактів, організацію даної поїздки можна розцінювати як провокацію. Адже не один водій, який має ліцензію на право здійснювати пасажирські перевезення, не вирушить у дорогу без відповідних документів.

Працівники ДАІ, як контролюючий орган, в своїх діях керуються лише вимогами чинного законодавства, будь які звинувачення про заборону виїзду автобуса в місто Київ безпідставні. Нерегулярні поїздки повинні здійснюватися лише з дотриманням вимог чинного законодавства, це повинні зрозуміти їх організатори.

Video streaming by Ustream
Video streaming by Ustream

-1 thoughts on “У Тернополі автобусу зі студентами не дали виїхати на Київ (відео)

  • 10:44 | 28.11.2013 о 10:44
    Permalink

    В той час, як Надал закликає до страйку, продажні мєнти блокують вільний вибір громадян!

Коментарі вимкнені.