Черговий ляпас від влади: українцям заборонять ходити в камуфляжі

Друзі і опоненти, ми тут щойно проклацали клювом, і наші покидьки-кнопкодави прийняли сьогодні у першому читанні просто ЖАХЛИВИЙ законопроект, – пише на свої сторінці Олена Білозерська.

Законопроектом (реєстр. №4585) пропонується заборонити носіння військової форми, форми одягу інших військових формувань та знаків розрізнення і відзнак особами, які не мають на це законних прав. А також забороняється мати символіку, схожу на державну (тризуб) і так далі.
Повний текст законопроекту можна скачати тут.

А ми й не знали. А ми й не чули. Найбільш свідомі і відповідальні з нас займалися політв’язнями, переважна більшість просто працювали і відпочивали. І жодного пікету ми не зробили, і взагалі ніяк не заявили гучно, що нам це не до вподоби.
Ці покидьки зібралися заборонити все, і в тому числі звичайний камуфляж, який носять мисливці, рибалки, туристи, страйкболісти, реконструктори… Яких у країні десятки тисяч. Якби ж то ми зрозуміли, що нас десятки тисяч і ми можемо встати їм на заваді…

Шановні мої аполітичні друзі! Ви думали, коли я кричу, що у нас створюється поліцейська держава, то вас це не торкнеться, якщо не будете “світитися”? Їжте.
Шановні мої страйкболісти! Ви хотіли залишатися аполітичними, щоб уникнути зайвої уваги з боку влади, і крутили носами, коли ми приходили на ігри з символікою, – їжте.

Втім, зараз не час розбиратися, хто винен. Усім зрозуміло, що ці негідники мають не меті знайти законні підстави для знищення молодіжних організацій. Але рикошетом це б’є по всіх.

Друзі! На одну велику гру може з’їхатись півтисячі людей. Невже на один пікет під комітети не зійдемось? Я розумію, що це для вас дико, незвично, а комусь і страшно – вийти на вуличну демонстрацію. Ви зневажливо думаєте, що мітингування – зайняття для нероб і проплачених студентів (а ви ж не такі, ви бабло заробляєте, а у вільний час розслабляєтесь на свіжому повітрі). Може, у чомусь ви навіть маєте рацію. Але дієвіших за пікети методів тиску (у межах закону) людство ще не вигадало. І якщо ви зараз не вийдете – Ви заслужили, щоб вам, як баранам, заборонили відчувати себе чоловіками.
Взагалі, якщо ми допустимо, що нам будуть указувати, що нам носити, а що ні, – скоро докотимося до того, що усі носитимемо виключно красиві костюмчики у смужечку.

Керівники мережі магазинів “Мілітарист”! Новий закон ударить по вас в першу чергу. У вас же бізнес, певно, є якісь зв’язки і якісь важелі впливу – саме час їх використати. Саме час, якщо щось почне організовуватись, допомогти людям, наприклад, виготовити агітпродукцію.

Коротше, якщо ми зараз це схаваємо, хана Україні, з неї буде Білорусь, а то й Росія.

Невідомо, скільки у нас часу до другого читання. Невідома точна дата, коли законопроект буде доопрацьовуватись в комітетах. Так що бігом поширюємо інформацію, малюємо “демотиватори”, привертаємо увагу ЗМІ і думаємо разом, що ще не пізно зробити.

-1 thoughts on “Черговий ляпас від влади: українцям заборонять ходити в камуфляжі

 • 17:14 | 8.09.2011 о 17:14
  Permalink

  “незаконне носіння форменого одягу та знаків розрізнення особами, які не мають на те права”
  Страйкболістів даний закон не торкнеться, ми не носимо форминий одяг з зозпізнавання на яких немаємо права.

 • 19:30 | 8.09.2011 о 19:30
  Permalink

  А то так, в Україні й так половина чоловіків служить в ментах. А дозвль всім носити форму, що подумає міжнародна спільнота? Що в нас мілітарна держава? Так не можна.

 • 00:23 | 9.09.2011 о 00:23
  Permalink

  Ініціатор(и) законопроекту:
  Грицак В.М. VI скликання
  Бевз В.А. VI скликання
  Зарубінський О.О. VI скликання
  Петрук М.М. VI скликання
  Бобильов О.Ф. VI скликання
  Кузьмук О.І. VI скликання

  ….ГЕ(ро)Ї !!!

 • 01:36 | 9.09.2011 о 01:36
  Permalink

  Бєлозерська істеричка.
  Камуфляж іноземних військ під заборону не підпадає.

Коментарі вимкнені.