Конопляний сад тримало подружжя у двоповерховому будинку

Тернопільських оперативників, які ведуть боротьбу з незаконним обігом наркотичних речовин, шокувало, коли минулого року у центрі Тернополя в приватному двоповерховому будинку вони викрили міні-наркокартель. Господарі, 38-річний чоловік та 33-річна жінка, перетворили власне житло у цех для вирощування, заготівлі та переробки марихуани. Подружжя вирощувало коноплі не тільки у будинку, а й у гаражі. У гонитві за великими грошима не зважали, що на їхньому утриманні двоє малюків. До будинку за наркотиками постійно приходили покупці. Під час продажу марихуани одному з таких відвідувачів, оперативникам вдалося потрапити до будинку. Днями чоловік та його дружина постали перед судом, який визнав подружжя винним у розповсюдженні наркотиків. Чоловіка засудили до п’яти з половиною років позбавлення волі з конфіскацією майна, а його дружину – до п’яти років позбавлення волі умовно. Жінці суд призначив випробувальний термін два роки.
Коноплі чоловік та його дружина вирощували не тільки у вазонах. Вони спеціально обладнали теплиці у гаражі та окремій кімнаті, де створили відповідні умови, встановивши обладнання, щоб наркотичні рослини швидше росли. Зробили систему штучного освітлення, вентиляції та провітрювання. Стіни оббили спеціальною світловідбиваючою плівкою. Термометрами регулювали відповідну температуру повітря. Вирощене висушували, подрібнювали на електричній кавомолці, зважували на вазі та розфасовували для подальшого збуту.
Під час обшуку міліціонери знайшли майже два з половиною кілограми марихуани, сорок вісім грамів гашишу. Оперативники вилучили із помешкання значну грошову суму у гривнях, євро та доларах, понад півсотні найменувань золотих виробів вагою понад триста грамів.
Відтак слідчі обласного управління внутрішніх справ розслідували кримінальну справу, порушену за статтею 307 КК України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Відтак подружжя постало перед Фемідою. Обласний Апеляційний суд залишив вирок без змін.

-1 thoughts on “Конопляний сад тримало подружжя у двоповерховому будинку

  • 11:24 | 30.08.2011 о 11:24
    Permalink

    Ви би знали скільки народу вживає план в Тернополі. Якби були мудрі, легалізовали б під контролем міської влади продаж трави. Був би дуже великий приток грошей та туристів в місто. Зробити з Тернополя аналог Ден Хаага чи Амстердама, потрібно. Тим більш траву курили козаки-характерники …
    В нас землі вон скільки пропадає..а ще можна вирощувати ,як та пара під лампами ДНАТ,чи методом гідропоніки. Можна заробляти 200-300 відсотків на цій справі. Але потрібно то все робить мудро і контролювати цей процес. А то аромамікси дозволили продавати,а це шняга повна-хімія страша ,яка заборонена на ринках Європи, а в нас наоборот – план (натуральний продукт) заборониний,а хімію можна…..

Коментарі вимкнені.