Найбільша кількість недобудованих та не готових до 1 вересня навчальних закладів на Тернопільщині та Одещині

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає від чиновників правдивої інформації про стан підготовки шкіл до 1 вересня. Про це він заявив на розширеній колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України “Про підсумки розвитку загальної середньої і дошкільної освіти в 2010-2011 навчальному році та завдання на 2011-2012 навчальний рік”, повідомляє Урядовий портал.

Глава Уряду підкреслив, що інформація чиновників МОНмолодьспорту про 100% готовність усіх навчальних закладів до нового навчального року не відповідає дійсності. Микола Азаров нагадав, що вчора він відвідав київську загальноосвітню школу N258 у Дніпровському районі – типову школу столичних “спальних районів”, збудовану 25 років тому. За словами Прем’єр-міністра, він хотів на власні очі перевірити об’єктивність інформації чиновників про готовність шкіл до 1 вересня. “Методом “лотереї” ми вибрали школу, і що виявилось? Що дах протікає, що взимку дітям холодно, що в їдальні не зовсім якісне харчування, що фасадна плитка відвалюється і може травмувати дитину… Це що, 100% показник готовності школи?”, – обурився Микола Азаров. Прем’єр-міністр наголосив на необхідності надання чесної, правдивої інформації у системі державного управління.

“Нам не потрібно нікого обманювати. Нам не потрібні цифри, які спотворюють реальну ситуацію. Тому що незнання реальної ситуації унеможливлює прийняття вірних державних рішень”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

За його інформацією, найбільша кількість недобудованих та не готових до 1 вересня навчальних закладів у Одеській (39) та Тернопільській (28) областях. 21 школу не здали в експлуатацію у Закарпатській та по 20 у Київській і Хмельницькій областях.

Найменше довгобудів у Сумській (1), Кіровоградській (1), Донецькій (2), Херсонській (2) областях та у містах Києві (3) і Севастополі (1).

Всього в Україні недобудованими залишаються 279 навчальних закладів.

Водночас Микола Азаров поінформував, що у 2011 році в Україні збудовано 21 нову школу та капітально відремонтовано 2099 шкіл. У цих навчальних закладах забезпечені усі потреби для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

 

Коментарі вимкнені.