Тернопільська міліція не пустила “свободівців” на марш УПА, бо ті їхали в брудному автобусі з тріщинкою

14 жовтня працівники ДАІ не випускали транспорт із депутатами Тернопільщини на виїзне засідання та збори депутатів місцевих рад від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», які мали відбутися у Києві 14 жовтня перед Маршем Слави УПА. Про це вже повідомляв Погляд. Заборону виїзду з міста працівники ДАІ мотивують нібито тим, що у двох автобусів «лисуваті» колеса, а ще в одного – «невеличка тріщинка» на лобовому склі.

Втім, міліціонери завзято переконують, що підстави на це були серйозні і законні. Правоохоронці стверджують, ніби то жовтня до працівників обласної ДАІ звернувся водій одного автобуса марки «Ікарус», який одночасно є перевізником. Він мав намір узгодити з працівниками ДАІ нерегулярне перевезення пасажирів у місто Київ.  У відповідності до діючого законодавства міліціонери оглянули транспортний засіб і виявили, що представлений автобус не відповідає державним стандартам щодо безпечності технічного стану, про що було складено відповідний акт. Зокрема, на вітровому склі повсюди були тріщини, зовнішній і санітарний стан «Ікаруса» був незадовільним.
Втім, член Політради ВО «Свобода» Олег Сиротюк зазначив, що міліція виконувала вказівки влади.

– Промосковський режим Януковича нехтує та нівелює права українців. А тернопільська міліція виконує вказівки провладних кланів, чим влада показує свій страх та боязнь перед свідомими та активними українцями, – каже Сиротюк, -Ті, хто не зміг взяти у марші Слави в Києві, прийшли сьогодні під стіни облдержадміністрації, щоб висловити свою незгодну з безглуздими та протиправними діями цих бездарних лицемірів-управителів.

Коментарі вимкнені.