Тернопільський нардеп Іван Стойко матюкався та бив в груди працівника Держохорони

Іван Стойко матюкавсяСьогодні Володимир Литвин на засіданні Верховної Ради оприлюднив інформацію, що депутати Іван Стойко і Геннадій Задирко некоректно повелися з працівником Управління держохорони, коли той хотів перевірити їхні посвідчення.
“Ви правильно робили зауваження, що в сесійну залу заходять люди, які не мають відношення до депутатського корпусу. Разом з тим, спроби співробітників Державної охорони в деяких депутатів запитати про посвідчення наражаються на непристойні, м’яко кажучи, висловлювання, твердження, що “ви вождів маєте знати в обличчя”, – заявив він.

“Я вважаю, що це неподобство, яке потрібно негайно припинити. І матірні слова, які застосовують народні депутати, яких я сьогодні прізвища не називаю, залиште в разі такого рівня виховання для своїх рідних і близьких”, – сказав Литвин.

“І до того торкатись руками, тягати за форму співробітника Управління державної охорони, я вважаю, що не личить, як мінімум, народному депутату. І я прошу вас і попереджаю, що якщо будуть застосовуватися до народного депутата відповідні заходи, щоб потім не було проблем”, – наголосив голова Верховної Ради.

Він пояснив: “Це діти стоять наші, розумієте? За віком – стоять наші діти. І матюкати їх, бити їх в груди, народні депутати права не мають”.

“Доповідну записку я віддам на фракції. У фракціях розберетеся”, – сказав спікер.

Вочевидь, із зали пролунало прохання назвати імена депутатів, про яких ішлося, і Литвин погодився назвати прізвища:

“Я назву прізвища. Іван Стойко і Задирко. Ведіть себе пристойно”, – сказав спікер.

Стойко є членом фракції НУНС. Задирко пройшов у Верховну Раду за списком БЮТ, але потім вийшов із відповідної фракції, – пише  “Українська правда”.

Коментарі вимкнені.