У Тернополі на очах у трьох десятків водіїв таксист вдарив арт-директора, а керівництво таксофірми ще й погрожує (оновлено)

У Тернополі таксист однієї із фірм-перевізників відмовився довезти клієнтів до будинку, викликав підмогу з трьох десятків автомобілів, вдарив чоловіка та обізвав його дружину. Сталося усе 11 листопада приблизно в 2-3 ночі.

Про це “Погляду” розповів відомий у Тернополі арт-директор, організатор концертів Володимир Пасяка.

– Близько 2 години ночі, повертаючись з дружиною та гостем із Одеси додому з вокзалу, ми викликали таксі. Попросили завезти на вул.Коновальця, – пригадує Володимир. – Водій же зупинився внизу вулиці, зі сторони БАМу. На прохання дружини довезти нас до будинку №6 він відповів, що ми поводимося по-хамськи і він не виконуватиме наше прохання.

На всі зауваження водій не реагував. Коли ж пасажири наголошували на тому, що вони клієнти і платять за послугу гроші, що вони не на маршрутку сіли, а в таксі, водій різко “дав на газ” і помчав до залізничного вокзалу. Дорогою кричав у рацію “Дев’ятий, восьмий, проблеми!”. Коли ж Володимир погрожував вистрибнути з авто, якщо таксист не зупинить авто, той лише в надзвичайно грубій форі висловився, що йому всеодно.

Коли таксі приїхало на вокзал, там уже чекало три десятки автівок тієї ж таксофірми. Водії оточили Володимира Пасяку, почалася шарпанина та словесна перепалка. Водій, котрий відмовився довезти пасажирів додому, ударив Володимира ззаду по голові.

– Я часто повертаюся додому вночі, після концертів, тому міг би очікувати якихось нападів, наприклад на БАМі. Але ж не від таксистів, – обурюється Володимир. – Таке враження, що 90-ті повернулися. Я в шоці. А що вже говорити про гостя з Одеси.

Постраждалий розповів, що з вокзалу він двічі дзвонив у міліцію. Але так і не дочекався приїзду правоохоронців, викликав інше таксі і поїхав додому.

Зранку чоловік дзвонив до операторів таксофірми. Там йому повідомили, що власники передзвонять. Згодом таки дійсно передзвонив чоловік, який представився директорм фірми. Він пояснив, що водій працює у фірмі вже близько трьох років. І пригрозив Володимиру, що його знайдуть, якшо інформація розповсюдиться.

Подзвонивши в таксофірму, водій якої став причиню інциденту, ми почули, що з власниками можна зв’язатися, лише маючи їхній номер телефону. Але оператор записала номер телефону журналіста, обіцяючи, що директор передзвонить сам. Орієнтовно цього можна очікувати близько 13.30-14.00, коли керівництво з’являється на перезмінку таксистів. 

Коментар начальника сектору зв’язків із громадськістю Управління МВС в Тернопільській області Петра Колісника.

Як розповіли “Погляду” у міліції, виклик на залізничний вокзал дійсно був зафіксований. Туди виїжджала слідчо-оперативна група. Зараз усі обставини з’ясовуються. Правоохоронці очікують заяви від потерпілого.

Володимир Пасяка стверджує, що обов’язково звернеться із заявою до міліції, як тільки завершить роботу. Каже, що коли інформація про інцидент поширилася серед друзів та знайомих, то вони дзвонили до нього, розповідали, що також не раз потрапляли у прикрі ситуації через таксистів даної фірми. У когось вкрали цінну річ, а комусь хамили.

Усі спроби взяти коментар у керівництва таксофірми – безрезультатні. Оператори не мають права розголошувати особисті номери дирекції, тому просять журналіста залишити свій номер телефона, обіцяючи, що директор перетелефонує сам. Але ні в обіцяний час 13.30-14.00, ні пізніше, в редакцію “Погляду” ніхто не телефонував. Складається враження, що або працівники намагаються втаємничити від начальства інцидент з колегою, і не передають номер телефону журналіста керівництву. Або ж керівництво фірми мовчанням підтверджує факт недопустимої та неправомірної поведінки свого підопічного.

-1 thoughts on “У Тернополі на очах у трьох десятків водіїв таксист вдарив арт-директора, а керівництво таксофірми ще й погрожує (оновлено)

 • 13:27 | 11.11.2013 о 13:27
  Permalink

  Чому не вказали назву Таксі???
  Номер машини запам’ятав? – біту в руки і в перед відстоюувати свою правоту! (удар в голову – за удар в голову.) а так писанини буде багато, а толку ніякого.
  з цими ублюдками по іншому не можна!

 • 14:19 | 11.11.2013 о 14:19
  Permalink

  Чому ніхто не перепостив із ЗМІ , хіба не є важлива інформ. для пересічного тернополянина ??? – скільки можна це бидлядство терпіти , козли 30 на 4 з них 2 дівчини як я зрозумів , заді вдарив в голову , слбо один на один вирішити 0 БИКИ СРАНІ ЧМОШНІКИ , шарпатись лізуть до простих людей , а як щось то як когути кричать що їм жити спокійно не беруть , за яйця того власника , де міліція ??? погрожувати він ще буде , забрати ліцензію на термін вирішення справи , тоді зачухаються в одне місце !!!!

 • 18:22 | 11.11.2013 о 18:22
  Permalink

  Міліціянтам там теж добре підмастили! Більше тридцяти осіб напало на одного, а вони тільки те й зробили шо “зафіксували” виклик. А якби його побили до напівсмерті???Чому правоохоронні органи не виконують свою роботу? Хоча, хто для них звичайна людина – сміття, головне бабки. Ті власники таксопарків добре “відстьогують” і на такі інциденти ніхто не реагує.

  • 21:35 | 11.11.2013 о 21:35
   Permalink

   не реагує бо і так є купа серйозніших справ…ну побили…але не забили ж ! десь писок розкрив,то вони йому прикрили,а трагедію зробили більшу ніж шо

  • 21:39 | 11.11.2013 о 21:39
   Permalink

   Погоджуюсь, сьогодні нашій міліції взагалі усе попри мешти, роблять шо хочуть!!!!! Море по коліна, йдуть туди працювати бо зарплата гідна і + ХАБАРІ НОРМАЛЬНІ БЕРУТЬ, А ПРО ЖИТТЯ ТА БЕЗПЕКУ ЛЮДЕЙ ДУМАЮТЬ В ОСТАННЮ ЧЕРГУ!

 • 19:14 | 11.11.2013 о 19:14
  Permalink

  Важливо почути думку фірми таксі і водія. Бо якось дуже дивно виглядає, що таксист не мав чим зайнятись і зібрав цілу групу підтримки для вирішення надуманого конфлікту.

 • 19:34 | 11.11.2013 о 19:34
  Permalink

  Ми почули одні сторону і вже готові вимазати в багні перевізника.
  Про стан пасажирів “організаторів концертів” чого ніхто не питає?
  Арт-директор міг зайти у відділення міліції на вокзалі…, але стан пасажирів напевно був такий, що треба було рвати когті…

 • 23:54 | 11.11.2013 о 23:54
  Permalink

  На ЖД-вокзалі з минулого тижня працює 4 відеокамери, 3 з них спрямовані на привокзальну площу. Інциндент міг бути зафіксований на відео.

 • 12:20 | 12.11.2013 о 12:20
  Permalink

  мав рік тому не приємну ситуацію, з таксі Чемпіон… в результаті –
  таксист також погрожував викликати “підмогу”,
  але оскільки я був тверезий і оцінивши ситуацію – ми за межами міста і я з 2-ма дівчатами, ми без розбірок розійшлись.
  але після того я не користуюсь послугами “таксі Чемпіон” – і Вам не раджу.

 • 18:14 | 17.11.2013 о 18:14
  Permalink

  Зрозумiйте,водiй виiзджае не для пригод,а для роботи.Всякi понти,пасажири нехай колотять в другому мiсцi.Просто так,пiдмогу не кличуть,повiрте,бо можна вiд своiх схопити.Така-то вона робота в таксi.

Коментарі вимкнені.