В Галичині появився свій “мажор”, послідовник молодого Ландика, але не регіонал, а свободівець

Тернопільські податкові міліціонери з початку року виявили 14 економічних злочинівЗлочинний вчинок депутата Луганської міськради Р. Ландика, який жорстоко побив дівчину в одному з закладів громадського харчування, повторив в Івано-Франківську представник партії ВО “Свобода”, – повідомляє “ОстроВ”

29-річний сільський голова села Михальче Городенківського району Івано-Франківської області Василь Слободян – підприємець, обраний війтом від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», в Івано-Франківську посеред білого дня жорстоко побив 27-річну продавщицю салону з продажу мобільних телефонів.

Голова сільради зайшов у крамницю, щоб… зустріти свого знайомого. Проте останнього чомусь не було, й народний обранець почав телефонувати тому та голосно з’ясовувати  його місце перебування. Продавщиця крамниці зробила сільському обранцю зауваження, мовляв своїми телефонними розмовами він заважає покупцям.

Той же відказав їй: «зараз тобі буде замічаніє» і почав заламувати жінці руки та смикати її за волосся. Так, тримаючи дівчину за волосся, він з силою вдарив її головою об стіл.

В результаті такого “спілкування” потерпілу з діагнозом «струс головного мозку» було госпіталізовано до Івано-Франківської обласної  клінічної лікарні. За фактом вчинення насильства правоохоронні органи порушили кримінальну справу.

-1 thoughts on “В Галичині появився свій “мажор”, послідовник молодого Ландика, але не регіонал, а свободівець

  • 16:46 | 21.08.2011 о 16:46
    Permalink

    що свободівці, що регіонали – всі однакові. ніхто не сумнівався. а ми за них ще й проголосували. гнати їх треба

Коментарі вимкнені.