Йому кажуть “Уваууу!” та довіряють власники магазинів. Сергій Чуйко – найгалантніший волонтер Тернополя

Сергій Чуйко… Ця людина і дійсно має дар відчувати інших. А люди відповідають взаємністю – з радістю чують його.

Тільки цей волонтер Логістичного центру, єдиний мабуть на усій планеті, прочиняє двері покупцям до дружнього магазину “Калина”, коли чергує там зі скринькою для збору допомоги бійцям. “Ой, дякую, але я не збираюся вам кидати гроші”, – зворушена його галантністю стиха промовляє літня пані. “Жіночко, та хіба ж я це роблю заради того, щоб ви чимось жертвували?”, – щиро з посмішкою відповідає сонцесяйний та завжди енергійний Сергій.

Тільки цьому волонтеру захоплено каже “Уваууу!” незнайомий перехожий, що попросив пред’явити волонтерське посвідчення та супроводжуючі документи на скриньку. “Вперше бачу справжнього волонтера”, – каже незнайомець після перегляду цілої папки підтверджуючих паперів у Сергія, та кладе у скриньку купюру, номіналом 100 грн.

Саме цьому волонтеру кидають в скриньку кошти навіть самі керівники магазину, біля якого так любить чергувати Сергій.

Тільки цього волонтера завжди можна впізнати серед натовпу за його світлим поглядом та жовто-синім вбранням.

Чимало людей знає Сергія особисто. Адже він займається викладацькою діяльністю. А ще – опікується цілим церковним ансамблем, настільки гарним, що уже неодноразово співав у найсвятішому місці Тернопілля – Зарваниці.

На жаль, волонтерство біля магазинів міста – надзвичайно важке та емоційно виснажливе. Тому збирати таким чином допомогу Героям, що боронять наш спокій від агресії ворога – під силу не усім. Але якщо ви відчуваєте бажання спробувати себе в ролі волонтера, що бодай 2-3 год в тиждень може відповідати на запитання тернополян та збирати допомогу біля супермаркетів – запишіться на попередній інструктаж за номером телефону нашої “гарячої” лінії Логістичного центру допомоги бійцям АТО: 097-2-055-055.
Для волонтерів, а відповідно і для амії, надзвичайно суттєвою та цінною буде ваша допомога!

P.S. До речі, якщо ви ще не бачили Сергія Чуйко та не знаєте, що це за сонцесяйна людина, перегляньте відео “Путін бабай ла-ла-ла-ла…”:

Зі сторінки “Народна допомога – Тернопіль”

Коментарі вимкнені.