Колона з Тернополя стоїть у кількакілометровій черзі на митниці уже другий день

На пропускному автомобільному переїзді “Шегині-Медика” тримається кількакілометрова черга. Серед них є і тернополяни, які вже другу добу не можуть добратися додому.  Як розповів “Погляду” Іван з Тернополя, який щотижня робить рейси з Бельгії та Німечини, митники штучно створили чергу.

“З Тернополя тут стоїть п’ять бусів. Ми всі запаковані подарунками, оскільки Великдень незабаром. Але вже другий день стоїмо на кордоні”, – розповідає Іван.

“Понад 16 годин стоять в Шегинях і не можуть пройти українську митницю. Пів години тому з мамою по телефону розмовляв. Вона стоїть в черзі. Казала, що кінця й краю черзі не видно. Вже майже добу мама у коридорі між кордонами. Польський кордон перетнула ще вчора увечері, а з українського боку наче пороблено. Їй і ще цілій купі заробітчан нічого не пояснюють” – розповів львів’янин Володимир Гайдучок.
В Україну заробітчан не пускають, бо, за словами митників, вони порушили українське законодавство – везуть додому забагато багажу. Крім того їх звинувачують у блокуванні державного кордону. На пункт пропуску викликали міліціонерів.
“Так склалося, що близько двадцяти мікроавтобусів везли товари заробітчан, різноманітні передачі, кількість котрих при митному огляді перевищила норму без оподаткування”, – зауважив Олег Кузнєцов, заступник начальника митного посту “Мостиська”.

-1 thoughts on “Колона з Тернополя стоїть у кількакілометровій черзі на митниці уже другий день

  • 09:38 | 4.04.2012 о 09:38
    Permalink

    Митники виконують план по “забезпеченні соціальних ініціатив”

Коментарі вимкнені.