Кому Тернопільщина вділить 1600 гектарів землі?

На Тернопільщині учасникам АТО та родинам загиблих воїнів відведуть 3 705 земельних ділянок загальною площею 1 648 гектарів. За рішенням Головного управління Держгеокадастру області військовим передадуть 2 285 земельних ділянок.

Найбільше рішень про відведення земельних ділянок учасникам АТО ухвалили у Тернопільському районі (1 239) та місті Тернопіль (767).

Уже завершили процедуру оформлення землі у власність 1756 військовослужбовців. Загальна площа отриманих земель становить 427 гектарів. За рішенням землевпорядної служби регіону передано 938 ділянок площею 358 гектара.

Загалом на Тернопільщині з початку ініціативи про забезпечення землею із заявами про отримання земельних ділянок до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування звернулося 4 499 учасників АТО.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Коментарі вимкнені.