Як тернопільські чоловіки платять за фантазії

До правоохоронців звернувся 24-річний житель Збаражчини. Чоловік повідомив, що втратив дві тисячі гривень, а те, за що заплатив, залишилося лише фантазією. У домовлений час і в домовлене місце куртизанка, котра обіцяла «все без обмежень» не прийшла.

Зі слів старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Олександра Буняка, зазвичай, потерпілі від такого шахрайства нікому про це не розповідають, бо соромляться. А подібного роду аферистів розвелося чимало.

-На різноманітних сайтах розміщуються оголошення про надання інтимних послуг, – розповідає майор поліції. – Клієнтам з Тернопільщини, котрі телефонують за вказаними номерами, призначають зустріч або на автовокзалі, або залізничному вокзалі, або біля торгового центру «Новус». Там просять підійти до банківських терміналів і на номер мобільного скинути завдаток за майбутні утіхи. Сума – від двохсот до тисячі гривень. Буває, що і більше, як це трапилося із жителем Збаражчини. Проте фініш такого спілкування завжди один – гроші втрачено, а обіцяне – лише у фантазіях.

Коментарі вимкнені.