Кримінальна драма на Куліша у Тернополі

9 вересня, мабуть, надовго запам’ятається чотирьом жителям міста Тернополя. Бо для двох з них життя змінилося в одну мить. А все починалося із задуму весело провести час.
Дзвінок від товариша надійшов близько обідньої пори. Той кликав на могорич, який привіз з весілля родичів. Запрошений був не проти. Зібрався і пішов. Дорогою зустрів знайомого. Останній теж зацікавився смаком весільної оковитої, тож гостювати пішли вдвох. Господар теж прийшов не сам, покликав давнього товариша. На даху багатоповерхівки компанія зібралася вчотирьох.
З випивки були горілка та вино. Закуску молоді люди готовили собі на ходу, адже господар прихопив з дому ніж, щоб нарізати батон та ковбасу.
Здавалося б, що для чотирьох молодих людей дві пляшки спиртного, але.. на п’янку усі прийшли уже захмелілі. Між тим, хто ставив могорич, та гостем, який прийшов із запрошеним товаришем, почалася суперечка. Можливо, усе б закінчилося, якби своїх «п’ять копійок» в розмову не вставив раніше судимий за хуліганство 22-річний тернополянин. Підігрітий дозою алкоголю молодечий запал призвів до того, що зловмисник вхопив ніж, яким нарізали хліб, і всадив його в живіт ображеному хлопцеві.
Компанія швидко розійшлася. Кривдник і той, за кого він вступився, поспішили покинути дах будинку. Пораненого вивів до під’їзду і викликав швидку допомогу товариш, який і привів його на п’янку. Медики госпіталізували потерпілого.
Завдане 36-річному тернополянину тілесне ушкодження у вигляді проникаючого поранення черевної стінки медики кваліфікували як важке. Пацієнта доправили до реанімації, а правоохоронці взялися з’ясовувати деталі й обставини інциденту та встановлювати особу підозрюваного. Через декілька годин зловмисника затримали. Проти нього порушена кримінальна справа за частиною першою статті 121 Кримінального кодексу, – повідомив начальник Тернопільського міського відділу внутрішніх справ Олександр Хілюк.

Коментарі вимкнені.