Куди поділись 1,2 млн грн у тернопільському медцентрі?

Під час ревізії «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради за 2020–2022 роки та січень – вересень 2023 року було виявлено порушення на суму понад 1,2 млн гривень.

Наприклад, було встановлено, що зарплата працівникам була завищена на 652 тис. грн через неправомірне нарахування. Також надмірно витрачено 110 тис. грн на електроенергію та газ через необґрунтоване підвищення цін.

Підрядникам було сплачено завищену вартість ремонтно-будівельних робіт на суму 61,4 тис. грн. Крім того, 372,5 тис. грн, отримані за договорами з Національною службою здоров’я України, були використані не на медичне обслуговування, а на юридично-консультаційні послуги та оплату праці лікарів-інтернів.

Центр також не вніс змін до реєстраційних документів на 65 автомобілів вартістю 33,6 млн грн, отриманих від попередніх власників.

Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Про результати ревізії поінформовано Тернопільську обласну прокуратуру та Тернопільську обласну раду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *