Лідер Тернопільської Самооборони чекає справедливого розслідування дій Онищенка

Громадськість сподівається на справедливе розслідування Антикорупційним бюро та Генпрокуратурою зізнань Онищенка. Як впевнені представники «Самооборони Майдану Тернопільщини», заяви Олександра Онищенка про куплений ним за мільйони доларів мандат і мільйони – на знищення влади  попереднього прем’єр-міністра – правоохоронці просто не можуть залишити поза увагою.

За словами голови Тернопільської Самооборони Івана Ковалика, крім «амбарної книги» Партії регіонів та особистого зізнання Онищенка, є й достатньо свідчень, результатів експертиз та відеофайлів, на основі яких можна довести вчинені у цій справі злочини.

«Для мене, як пересічного громадського активіста, учасника Самооборони Майдану – це питання перспективи моєї країни. Чи можемо ми створити правову державу? Чи нами будуть продовжувати маніпулювати олігархи? Купляючи, знищуючи інформаційно, будь-кого, хто в один час почне не вписуватися в чиїсь план», – пише Іван Ковалик. (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1210465569034269&set=a.681631471917684.1073741829.100002125111956&type=3&theater).

Як повідомляв «Погляд», колишній регіонал Олександр Онищенко зізнався, що знищив уряд Арсенія Яценюка, бо з ним про це домовився високопоставлений чиновник. Онищенко розповів англійському виданню «The Independent», скільки платив за дискредитацію лідера «Народного фронту», виконуючи це замовлення і на підтвердження показав SMS-переписку.

 

 

 

Коментарі вимкнені.