Магістралі в центі Тернополя матимуть рамки

На сесії міської ради затвердили містобудівну документацію «План червоних ліній магістральних вулиць: План червоних ліній магістральних вулиць центральної частини міста», розроблену Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя, керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі міська рада.

– Червоні лінії це регулювання забудови на місцевому рівні, які визначають чітко границю, ділянки, на яких визначається дорожнє і пішохідне полотно, інженерні мережі і лінія забудови. Враховуючи генеральний план, прийнятий в 2010-м році, визначили нові червоні лінії, які в принципі регулюють в місті конкретно ширину відводу землі, яка находиться у власності муніципальної, наприклад, влади, і землі, яка надається державним актом, або у користування згідно договору, де людина може використовувати її за призначенням, – розповів головний архітектор Тернополя Василь Бесага

Депутат Василь Лукін стверджує, що деякі посадовці непрофесійно виконують свої обовязки. Зокрема, під час розгляду питання про затвердження червоних ліній магістральних вулиць, депутатам не було роздано додаткових матеріалів.

Незважаючи на зауваження Лукіна, рішення приняли. Контроль за виконанням рішення поклали на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

Коментарі вимкнені.