«Лідером Тернопільського Майдану є один з найбільших корупціонерів Тернопільщини»

На електронну адресу “Погляду” прийшов лист від бізнесмена-майданівця.

Як пише чоловік, він  немало часу провів з друзями на Майдані в Києві і був мало обізнаний про те,  що відбувається в Тернополі.  Двоє його  побратимів отримали вогнепальні поранення, а один був жорстоко побитий “мусорами”.  А вчора вони повернулись додому і були здивовані,  що чи не головним лідером Тернопільського майдану є один з найбільших “корупціонерів Тернопільщини – мер міста Сергій Надал”.

Повернувшись в Тернопіль з відчуттям перемоги добра над злом я дізнався та побачив такі речі, що всередині все перевернулось і я, без перебільшень, не можу нормально спати. Виявляється, що чи не головним лідером Тернопілького майдану є один з найбільших корупціонерів тернопільщини – мер міста Сергій Надал!

Сергій Надал координує правоохоронну систему! Сергій Надал здійснює огляд контрольно-пропускних пунктів на вїздах в Тернопіль! Сергій Надал виступає за люстрацію! Сергій Надал готовий лікувати поранених! Сергій Надал відкриває площу героїв Євромайдану! Сергій Надал, Сергій Надал, Сергій Надал….

Складається таке враження, що всі тернопільські люди це “хавають”!!!

Я особисто, на власній шкурі переконався як працює Сергій Надал. Доводилось навіть за дрібні рішення давати хабара. Навіть коли потрібно було продовжити договір оренди під власним приватним приміщенням без “подяки” не можливо було обійтись!

Особисто мені вистачить грошей на хабарі, я зможу вести бізнес в такій “системі”, але ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО!!!!

ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!! Це людина, котра далека від європейських цінностей!

Так, він був усю революцію на стороні народу! А хіба у нього був інший вибір???

Так, він ремонтує фонтани, ремонтує набережну! Але хіба для цього треба багато мудрості??? Хіба це може виправдовувати хабарі та відкати??? 

 Ближче до діла:

Якщо вже так сталось, що достойнішого лідера місцевої громади тернополяни не бачать, то давайте спільно (журналісти, громадські активісти, прості порядні люди) спробуємо змушувати працювати цього чоловіка за новими стандартами і спробуємо не допустити вибудувати на революційній хвилі в місті приватне князівство Сергія Надала.

 Пропоную Вам (журналістам) щодня публікувати короткі звернення-блискавки до Сергія Надала та лідерів тернопільського майдану, на котрі їм слід буде давати чіткі відповіді. Наведу кілька таких запитань:

 – Що зараз у громадській охороні робить начальник міської міліції Хілюк??? Поводиться він так ніби йому вже хтось пообіцяв залишитись на посаді!!! 

– Коли конкретно тернопільський майдан утворить люстраційний комітет, через котрий не зуміють проскочити на посади: колега Надала начальник міської міліції Хілюк, кум Надала перший заступник прокурора області Банах, друг Надала головний суддя міста Магдич та інші місцеві корупціонери-начальники, з котрими в Надала дружні та кумівські стосунки ще з часів роботи першим заступником обласної податкової інспекції????

– Неодноразово обіцяється утворення люстраційного комітету, але хто у нього увійде? Чи буде обговорення та народне голосування? Чи пройдуть люстрацію такі “євро-чиновники” Тернопільської міської ради як Володимир Камінський та Віталій Кібляр?

 І наостанок:

Перемогти Януковича допомогли Наєм, Скрипін, Гнап, Цеголко, Коберник, Кутєпов, Лещенко. Давайте, тернопільські журналісти, долучайтесь до побудови справжньої Європи в Тернополі, а не мовчки споглядайте, як місцева корупція вміло маскується в вишиванку та вдягає каски самооборони Майдану!

 

 

-1 thoughts on “«Лідером Тернопільського Майдану є один з найбільших корупціонерів Тернопільщини»

 • 11:35 | 25.02.2014 о 11:35
  Permalink

  Дорогі журналісти. Будьте мужні. Не піддавайтеся тиску т ане робіть цензури на тернопільських новинних сайтах. Багато новин зявляються та несподівано зникають. Це також відбувається з коментарями. Відбудуємо громадянське суспільство разом

  • 11:39 | 25.02.2014 о 11:39
   Permalink

   Підкажіть, будь ласка, які коментарі та новини зникли

 • 11:49 | 25.02.2014 о 11:49
  Permalink

  Все це правда на 100 процентів! гнати їх всіх в шию!інакше в цій країні ніколи нічого не зміниться

 • 12:05 | 25.02.2014 о 12:05
  Permalink

  Повністю підтримую!!!!!!!!!!!!!!! Надала чекає доля Януковича! Люди прокиньтесь, відкрийте очі!!!! Такій скотині не місце в Тернополі.

 • 12:07 | 25.02.2014 о 12:07
  Permalink

  надал + янукович = банда. В моєі сімі намагаються відібрати приватну власність. надал гладкий і т.д. дуже добре себе почували при януковичу. Судді і прокурори януковича іх дуже оберігали. Напевно через те що вони на словах були великими патріотами. Хлопці на майдані гибли не для того щоб одну банду змінила інша. тел. 063 328 05 84

 • 12:40 | 25.02.2014 о 12:40
  Permalink

  повністю підтримою хватіть іх ховатись за партіотичними гаслами!потрібно зробити збори громади!

 • 12:50 | 25.02.2014 о 12:50
  Permalink

  Підтримую пости усіх вище зазначених!!!Тернопільський осередок партії “Свобода” це банда ще та..вони і з ПР посперечатись у багато чому можуть. Там тільки один Ігорко Турський чого вартий.. Гарну собі команду Надал підібрав..все для людей!! ПРИСТОСУВАНЦІ і не більше!!! ГАНЬБА!!!

 • 13:15 | 25.02.2014 о 13:15
  Permalink

  Журналісти! Почніть накінець публікувати ті матеріали, які мають автора!
  У нас все базується на чутках і непідтвердженій інформації!!!
  Якщо є хтось, хто готовий озвучити коли і за що дщавав хабаря і має докази – нехай озвучує. А коли просто революційні гасла – це маніпуляція!

 • 13:16 | 25.02.2014 о 13:16
  Permalink

  ПОГЛЯД ОДИН ІЗ ЖУРНАЛІВ ЯКИЙ ПЕРШИМ ВІДПРАВИВ ЖУРНАЛІСТІВ (а їх там взагалі 3 шт.) в м.Київ – поки весь тернопіль сидів дома і боявся навіть ленточку начіпити !!! Я не думаю що ПОГЛЯД зараз піддається тиску !!!! Думайте що пишете – СВОБОДІВЦІ !!!

 • 13:21 | 25.02.2014 о 13:21
  Permalink

  Хай скаже про бар назарія в парку Шевченка через кого оформлений і на кого ????

 • 13:45 | 25.02.2014 о 13:45
  Permalink

  Я не знаю чи надал крав, бо за руку не ловив його.
  Але те що він координував і дуже багато помагав вісцевому майдану, то факт! І честь і хвала йому за це!

 • 14:42 | 25.02.2014 о 14:42
  Permalink

  Та до тих журналістів також довіри нема. Ось один з них, який йшов на вибори до міської ради 2010 року під 18 номером списку ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. Люстрація має бути для всіх! Ось його офіційні дані – №18. Вербіцький Андрій Ярославович (19.04.1982); заступник начальника відділу гуманітарної освіти та творчої самореалізації студентів Тернопільський національний економічний університет; м.Тернопіль, вул.Низинна, буд.22, (067)729-6066

 • 15:18 | 25.02.2014 о 15:18
  Permalink

  1. Надал не засцяв! це головне!
  2. Проти Надала всі справи фабрикувалися за політичною ознакою!
  3. Нема жодного факту, а тільки емоції!
  4. очищуватися треба з себе!

 • 15:32 | 25.02.2014 о 15:32
  Permalink

  Ну так. Революція закінчується і вже можна своїм знову гамнити! Давайте будувати нову країну, а не пробувати обгадити Надала, котрий чиненайбільше доклався до організації Тернопілького майдану. Моральне право критикувати Надала мають люди які реально стояли на майдані в Тернополі, а не сиділи за комп’ютерами!

 • 16:49 | 25.02.2014 о 16:49
  Permalink

  Я вважаю, що тепер кожному з нас потрібно надати шанс для будівництва нової європейської України. Рубати з плеча і обгаджувати усіх – це дуже просто. Якщо той самий Надал просто грав за правилами гри, які діяли в Україні, то будь-хто на його місці робив би так само. Є така американська приказка – Не треба ненавидіти гравця, ненавидьте саму гру. Якщо Надал і Турський підтримали майдан, не побоялися викидів Кернеса та інших, вели Тернопіль до перемоги,то це значить одне – вони також прагнуть змін. Дуже важко усіх змінити, ще важче зАмінити. Потрібно почати з себе!!!

 • 17:30 | 25.02.2014 о 17:30
  Permalink

  Я вважаю, що кожен з нас має відношення до корупції, якщо не крав то отримував чорну заробітну плату (в конвертах), тому чесних людей не залишилося. Кожному з нас сьогодні потрібно переключитися і перестати красти. Люди причетні до Януковича повинні понести покарання. Люди котрі підтримали майдан повинні отримати шанс на те щоб виправитися і жити за новими правилами.
  Тому ТОТАЛЬНИЙ контроль за всіма чиновниками, тісна співпраця з журналістами простих людей. Незалежні журналісти повинні відкрити телефони довіри, а також озвучувати всі факти і біографію чиновників що рвуться до влади. СЛАВА УКРАЇНІ!

 • 18:08 | 25.02.2014 о 18:08
  Permalink

  Достатньо дослідити історію з Луцькою фірмою якій віддали тендер на прибирання Тернополя і яка це афера, щоб зрозуміти істинне лице Надала.

 • 18:14 | 25.02.2014 о 18:14
  Permalink

  Повірте, всі знають, хто справжні лідери і Герої Майдану. І жодні показові дії керівників міста не змінять нашої думки.

  не вважаю цю публікацію замовною.

  Особисто для себе зробила висновок – зміни потрібно починати з себе, з свого бізнесу, бути морально вищими заради пам’яті Героїв Небесної сотні.
  Владі – ЛЮСТРАЦІЯ

  • 19:15 | 25.02.2014 о 19:15
   Permalink

   Так,люстрацію влади треба робити, але хто це буде робити і по яких критеріях. Найбільше. що кажуть, чи не був ти в партії регіонів. А чому не кажуть, що зробимо люстрацію всіх хто приймає рішення в обласних, районних радах, які видають дозволи, і т.д. на скідьки нам відомо що в цих органах є більшість депутатів від опозиційних сил. Подивимося бізнес, який вони мають,який має їхня родина. Бо зараз всі ніби дуже правильні і хочуть проводити люстрацію інших, тільки забувають про те, чим вони займалися до нині. Не знаю про надала, але про місцевого горе бізнесмена Тарашевського, який винен людям мілліони і його дружків в судах, прокуратурі, виконавчій службі і так далі, які його прикривають. А тепер від головним буде, бо він не був в партії регіонів.

 • 21:16 | 25.02.2014 о 21:16
  Permalink

  То як цього бізнесмена,який давав ХАБАРІ звати?Авторе статті чому не підписуєшся,якщо когось звинувачуєш. наводь факти,аргументи,чи ти не журналіст,а баба базарна!?Люстрація у всіх сферах!Люстрація журналістів перш за все!

 • 21:21 | 25.02.2014 о 21:21
  Permalink

  Хотілося би дізнатися про сиитуацію з будівництвом будинку для мєнтів біля “атріуму” .На закладання фундаменту приїжджав Захарченко ,Надал з Гудою тисли йому руку так мило спілкувалися.Цікаво як зараз справи з цим будинком ? Як фінансується,звідки ,хто отримав у ньому квартири.

 • 21:55 | 25.02.2014 о 21:55
  Permalink

  Щоб не бути многослівним пропоную створити групу людей, зібрати всі факти зловживання службовим становищем даними особами та оприлюднити ці факти, щоб всі тернополяни побачили реальне обличчя наших правоохоронних органів та людей, які при владі(в мене особисто цих фактів достатньо,що відкрити очі на корупцію в Тернополі,при чому існує дуже тісний взаємозв’язокміж тими людьми про яких пише автор)

 • 06:29 | 26.02.2014 о 06:29
  Permalink

  Ви тільки зверніть увагу на те, що в Надала базова освіта – кооперативний технікум. Проаналізуйте уважно його виступи. Невже в Тернополі немає грамотних освічених людей? Порівняйте із львівським Садовим!

 • 06:36 | 26.02.2014 о 06:36
  Permalink

  Стосовно хвороб росту Надала… Чому він жодного разу не виступив під час пікетування облдержадміністрації? Боявся прокуратури? Чи так Банах порадив? Тільки жіночку Чашку підставляв…

 • 11:04 | 26.02.2014 о 11:04
  Permalink

  В мене є знайомого, йому колись Сергій Н. казав закриє його діско клуб якщо він не заплатить 50,000 грн взяточку.

 • 13:42 | 26.02.2014 о 13:42
  Permalink

  http://www.youtube.com/watch?v=-3nskaGKa50
  Подивіться на того Стаюру І Хомінця – всі втікли , бо по сторонам карний розшук сояв , прокуратура та СБУ – РЕВОЛЮЦІОНЕР Х Е Р О В

 • 14:34 | 26.02.2014 о 14:34
  Permalink

  ТА ТИХ СУК ПСЕВДОПАТРІОТІВ ДАВНО ТРЕБА ГНАТИ В ШИЮ!!!!!!!

 • 16:46 | 26.02.2014 о 16:46
  Permalink

  А скільки земель було розбазарено, цим очільниоком. Ганьба Псевдопатріоту.

 • 15:47 | 4.03.2014 о 15:47
  Permalink

  К.П. фірма тернопільбудінвестзамовник на Опільського6 директором якої е Криштальвський Р (кум Надала)який за пів року зі старенького опеля пересів на джипа мітцубіші який коштуе більше 30 тис дол.Через цю фірму міська рада продає землі Тернополя ( звичайно незабуваючи лишати собі з того якусь вигоду) тому що на пряму продавати міські землі не може.І цю і ту що міняла забор навколо нашого озера, та і майже у всіх новобудовах 1-2 квартири забирае міська рада.Тільки явно вони не йдуть на діти сироти.Так що Надал не по шию а з руками давно втопився у брехні. І навряд чи його щось змінить? І чи буде Люстрація дійсно Люстраціею чи так показуха?
  П/С. То що міліція згоріла це таке у нас в Тернополі але Прокуроські документи і в суді документи то могло бути і кимось замітання слідів(хоча може я помиляюсь)

Коментарі вимкнені.