Макс Кідрук запевнив тернополян, що його новий роман – зовсім не контр-релігійний

Не заперечуючи жодної релігії, Макс Кідрук – відомий український письменник, що працює в жанрі технотрилера, а також мандрівник, розповів тернополянам про майбутній роман під назвою «Там, де немає Бога». Превю відбулось на 6-ому «Мистецькому фестивалі «Ї» 6 травня.

– Це не жахи, не фантазія, це драматична історія, — зазначив говорив Макс Кідрук. – Психологічний роман з елементами невеликої кількості технотрилеру. Історія виживання після авіакатастрофи. Більше тексту буде про авіаційні технології. І недовгі 2-3 дні – про виживання пасажирів у місцевості, де по суті немає Бога. Там надто важко.

Роман написаний на основі події 1979 року, коли сталась катастрофа DC-10 рейсу 901 в Антарктиді. Це був екскурсійний політ. Долітаючи до узбережжя Антарктиди, літак знижував висоту. Тоді за штурвал сів інший пілот, виник туман, в налаштування автопілота чомусь внесли зміни. Лайнер врізався у гору Еребус. Загинули усі.

– У багатьох подібних історіях дехто виживає, – продовжує Макс Кідрук. – Але ці люди, якщо б і вижили, їх ніхто б поїхав рятувати. У моїй розповіді інше місце і 7 людей, які залишились живі. Вони в умовах, які змушують виживати без соціального тиску і релігійних установ суспільства. Тобто має щось визначати їх, як людей. Хоча ніхто цього не вимагатиме. А умови – непридатні для життя. Ким залишаться релігійні люди і люди, якими ніколи не керувала релігія?

Читачів Макс Кідрук одразу попередив, що не збирався образити жодної релігії.

– Назва книги буде містити усі слова з великої літери, – зазначив Макс Кідрук. – До речі, обкладинка вже готова. І це найкраща обкладинка, яку я коли-небудь у своєму житті бачив.

Оксана Бучко, прес-служба фестивалю “Ї”

Коментарі вимкнені.