Маршрут Всесвітнього бігу заради гармонії пройде і через Тернопільщину

     Всесвітній біг заради гармонії  – глобальна естафета, що прагне сприяти дружбі між народами та і взаєморозумінню. Як символ гармонії бігуни несуть палаючий факел, передаючи його з рук в руки, подорожуючи понад   100 країнами світу.

      Всесвітній біг заради гармонії створений не для того, щоб заробляти гроші та підтримувати різні політичні сили, а для того, щоб  викликати почуття доброї волі серед людей усього світу. Кожна людина може взяти участь в естафеті. Це можуть бути і спортсмени, молодь та літні люди.  У кожного є можливість пронести  декілька кроків або кілометрів маршрутами естафети.

В Україні Всесвітній біг заради гармонії  проводиться з  1991 року. За цей час його учасники подолали  понад     49000     кілометрів, пробігши всіма областями України. Палаючий факел несли в своїх руках  330 000 наших співвітчизників.

Естафета сприяє популяризації здорового  і активного способу життя шляхом залучення всіх, хто бажає займатись фізичною культурою і спортом, та зміцнює дружбу, взаємоповагу і порозуміння серед громадян України та всього світу.

20 лютого 2014  року бігуни європейської команди стартували в Португалії.  Європейська частина Всесвітньої естафети пройде через 43  країни Європи з загальною довжиною маршруту в24 000 кмта фінішуватиме  7 жовтня в столиці Сербії  – Белграді.

Маршрут Всесвітнього бігу заради гармонії пройде і через Україну.  Естафета проляже через Закарпатську, Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку області.

Бігуни миру стартували в м. Ужгороді,  що на Закарпатті , на День Незалежності, 24  серпня, на межі України і Словаччини о 9год. ранку у складі  21 бігуна. Досить символічно, що бігуни запалили факел миру і гармонії на самому заході країни. Заплановано подолати  близько1380 кмз 24 серпня по 6 вересня цього року.

     Учасники Всесвітнього бігу заради гармонії завітають і на Тернопільщину. З Радовилова,  що на Рівненщині,  4 вересня  учасники біжать до Почаєва,  далі в Залізці і Тернопіль, де на Театральному майдані м. Тернополя  о 14 год.20хв. відбудеться їх зустріч, а вже о 14 год.45 хв. бігуни миру прямують до Микулинець та Теребовлі, де заночують,  далі , 5 вересня, попрямують  через Копиченці до Чорткова, Товстого та Залізців аж до міста Чернівці, де завершиться маршрут української частини  Міжнародної факельної естафети  Всесвітнього  бігу заради гармонії.

Під час пробігу заплановано зустрічі з громадськістю Тернопільщини, зокрема з дітьми та молоддю. Так зустрічі відбудуться в загальноосвітніх навчальних закладах м. Почаєва, сіл Лопушне та Новий Олексинець Кременецького району, с.Залізці Зборівського району, с. Ігровиця Тернопільського району, м. Копиченці Гусятинського району, м.Теребовля, Чортків , с Товсте та м. Заліщики.

Коментарі вимкнені.