У яких школах Тернополя безпечно

Вчора на святі 1-го дзвоника в тернопільській 19-й школі наш кореспондент став свідком презентації системи цифрового відео-спостереження навчального закладу. Судячи з надпису на інформаційній табличці, проект реалізовано «спільно Тернопільською міською радою, комунальним підприємством «Тернопіль Інтеравіа», інтернет-провайдером «Колумбус», а також «за підтримки Ігоря Турського, випускника, 1993р.».

Отож, ми вирішили поцікавитись деталями у самого пана Ігоря, котрий на сьогодні обіймає посаду секретаря Тернопільської міської ради.

Як він нам повідомив: «Безпека школярів в сьогоднішніх умовах стає пріоритетною як для батьків, так і для вчителів. Саме тому я подарував для школи, котру закінчив у 1993 році, 4 відеокамери. Всі вони прийняті на обслуговування в комунальне підприємство Тернопільської міської ради «Тернопіль Інтеравіа»: 2 встановлено в  приміщенні школи, 2 – ззовні. Камери можуть працюватимуть в режимі он-лайн для усіх бажаючих і сьогодні одна з них вже транслювала свято Першого дзвоника через сайт централізованої системи відеоспостереження міста http://webcam.te.ua».

Хто не мав змоги споглядати свято вживу або через Інтернет, має змогу проглянути його у записі, котрий вже з’явився в мережі Інтернет

Крім того, за сприяння Ігоря Турського, на території його рідної школи встановлена WiFi-точка вільного доступу до мережі Інтернет, що допоможе сучасним школярам мати швидкий та надійний доступ до Інтернету.

Зі слів пана Ігоря нам стало відомо, що міський голова Сергій Надал на сьогодні вивчає можливість встановлення таких систем по усіх навчально-виховних та дитячих закладах містах.

Коментарі вимкнені.