На День молоді волонтери одягнуть тернополян у бронежилет

Вже 11-ий рік поспіль, в останню неділю червня українці відзначають День молоді. Це свято було встановлене в нашій державі «На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України».

Тому 28 червня, цієї неділі, Логістичний центр допомоги бійцям АТО, спільно із арт-баром «Коза» та об’єднанням активних господиньок «Смаколики», організовує смачні та цікаві атракції, зібрані кошти з яких направлять на підтримку армії. Зокрема, закупівлю усього необхідного для чергової поїздки в зону АТО. Про це в ефірі УХ-радіо повідомила волонтер Логістичного центру Любов Вовк.

– Плануємо варити кашу, продавати смачнющу домашню випічку та одягнемо бажаючих знимкуватися на фоні танка, у бронежилет, каску та тернопільські берці, які постійно возимо бійцям на передову, – анонсувала Люба. – В руки дамо використану “муху”. За своєрідний “прокат” такої амуніції, в якій кожен зможе відчути на собі усю вагу захисних пластин та відповідальність бійців, проситимемо символічну плату – хто скільки пожертвує у скриньку. По завершенні свята кошти перерахуємо та зможемо придбати те, чого ще зараз бракує для чергової відправки на схід.

Шукати намети із брендуванням арт-бару “Коза”, Логістичного центру допомоги бійцям АТО та “Смаколиків” варто із 14.00 до 18.00, 28 червня, на Театральному майдані (неподалік світлодіодного рекламного екрана).

“Погляд”

Коментарі вимкнені.