На Тернопільщині прокуратуру таки будуть люструвати

Сьогодні, 23 грудня 2014 року, під стінами прокуратури області зібрались представники «Правого сектора», «Самооборони», ряду інших громадських організацій з побажанням зустрітись з прокурором області.

Прокурор області Юрій Гулкевич зустрівся з пікетувальниками біля приміщення прокуратури, пообіцявши, що на їх конкретні вимоги, викладені у письмовому зверненні буде надана відповідь у передбачений законом термін. Звернення представника «Самооборони» стосувалось кримінальних проваджень, частина яких уже скерована до суду, а в інших — триває розслідування. Представники інших організацій не висували конкретних вимог, окрім люстрації відомства. Прокурор області повідомив мітингувальникам, що люстрація відбувається у прокуратурі відповідно до Закону України «Про очищення влади».

На зустрічі з журналістами після пікету прокурор області наголосив, що будь-яку проблему, можна вирішити у законний спосіб, без емоцій та балаклав, проте деяким представникам громадськості вигідно показувати не конкретну роботу прокуратури, а пікети під її стінами.

-1 thoughts on “На Тернопільщині прокуратуру таки будуть люструвати

  • 16:54 | 23.12.2014 о 16:54
    Permalink

    Я не розумію, чого прокурор має відчитуватися перед купкою дітей, які навіть бояться зняти маски. Ще пару жіночок і псевдо-активісти… Вс що були на мітингу… Нормальні тернополяни на своєму робочому місці розбудовують нову державу… А тим, хто нічого не робив і не робить – мітинги в голові…

  • 21:04 | 23.12.2014 о 21:04
    Permalink

    Ковалика шкода. Виглядав нормальним, а зараз з талововим і йому подібними пікетуванням зайнявся. певно знову на вибори хоче…

Коментарі вимкнені.