На Тернопільщині службовці складали фіктивні протоколи і самі за них платили штраф

Прокуратура Підгаєцького району розпочала кримінальне провадження стосовно службових осіб управління ветеринарної медицини в Підгаєцькому районі за ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України (Службове підроблення)

   Встановлено, що чиновники заради покращення показників роботи у 2013 році склали 3 протоколи про адміністративні порушення стосовно жителів Підгаєцького району. Відповідно до протоколів, службовці виявили порушення при закупівлі молока приватними підприємцями. Чиновники не лише внесли недостовірні відомості у протоколи, але й підписались у них за громадян та сплатили за кожного 51 гривню штафу. Під час перевірки з´ясувалось, що вказані у документах жителі Підгаєччини нічого не знають про інкриміновані їм порушення та сплату накладених на них стягнень.

-1 thoughts on “На Тернопільщині службовці складали фіктивні протоколи і самі за них платили штраф

  • 11:47 | 27.09.2014 о 11:47
    Permalink

    У селі Буцнів Тернопільського району сільська рада не дає дозвіл на оренду ставка мешканцю, який вже не перший рік риє, розводить рибу, міняє русло річки тощо. ОДНАК, сільська рада каже, що не володіє інформацією, ХТО І ЩО там робить, коли екологічна інспекція виявила “невідомого”, який на території села “не перший рік риє, розводить рибу, міняє русло річки “. ЧОМУ? Та тому, що цього пана оштрафували , а кошти направили в….ту ж сільську раду. То чи не стимул для голови НЕ НАВОДИТИ порядки в селі?

Коментарі вимкнені.