На Тернопільщині весілля розпочалось з аварії

– Сталося все дуже просто,- розповідає очевидець події Роман (весільний оператор),- водій зі швидкістю приблизно 110 км/год дзвонить до нареченого і каже: “Виходь назустріч, я їжджу швидко, ми вже майже на місці.

Тут зі спуску з гірки по трасі (в районі с.Плебанівка біля Теребовлі) бачить сміттєвоза, який рухався назустріч і намагається його обігнати. Проте сміттєвоз, не помітивши маневру легкового авто, почав розвертатися, щоб під’їхати до контейнерів.

Водій “99-ки” (20 років) продовжив обгін, проте бачачи, що ситуація безвихідна, почав гальмувати (гальмівний шлях був приблизно 15 метрів). Уявіть собі наскільки можна було скинути швидкість (115 км/год) за 20 метрів і ми вдаряємось (заїжджаємо під сміттєвоза). Я перед собою тримав на моноподі камеру. Далі пам’ятаю як нас витягли через дверку водія (мою не могли відігнути) і почали відливати водою. Купа крові, криків і т.п., одним словом ситуація не з веселих. Ступінь пошкодження авто в такому стані не міг оцінити, але розповідав знайомий, проїжджаючи мимо тієї автівки, що ремонту вона не підлягає. І медики, і ДАІшники, які прибули на місце ДТПї дивувались, як там обійшлось без трупів, – пише 0352.com.ua.

-1 thoughts on “На Тернопільщині весілля розпочалось з аварії

  • 21:32 | 2.10.2012 о 21:32
    Permalink

    чому використовуєте неправдиві новини без посилання на першоджерело???

Коментарі вимкнені.