На Тернопільщині вже зареєстровано чотири нові партії: вибори грядуть

Нові регіональні організації та зміни у керівництві вже діючих активно реєструють на Тернопільщині. Таким чином політичні сили готуються до місцевих виборів, що пройдуть 25 жовтня.

Отож, головне територіальне управління юстиції зареєструвало обласну парторганізацію партії “Простих людей” – на вул. Козацькій, 8 у Білій. Керуватиме нею Олександр Безкоровайний, про якого даних в Інтернеті – катма. На всеукраїнському рівні цю політсилу очолює нардеп від Блоку Порошенка Сергій Каплін.

Також у Тернопільській області з’явився місцевий осередок партії “Гідність”, яку очолив Дмитро Гайдуцький, відомий за участю в місцевому автомайдані. Осередок партії зареєстрований на вул. Володимира Великого, 4/96. На всеукраїнському рівні цю силу очолює київський адвокат Анатолій Башловка, який у 2014 р. на виборах до Верховної Ради очолював виборчий список партії “Громадський рух”.

Ще одна партія, обдасний осередок якої тепер є на Тернопільщині, – “Поруч”. Її очолив Борис Цьомик. За даними довідкових служб, Борис Цьомик — керівник підприємтсва “Ексклюзив-трейд”, що зареєстроване на вул. Коновальця, 4/24. Осередок партії “Поруч” теж зареєстрований на вул. Коновальця, 4/24. На веукраїнському рівні “Поруч” очолює Микола Гоцький, котрий уже встиг побути депутатом Київради від Блоку Литвина.

Зареєстрували в управлінні юстиції і регіональний осередок партії “Право народу”. Його очолила Лілія Секета, інформацію про яку в Інтернеті ми не знайшли. Адреса – вул. Наливайка, 1А/78. Що цікаво, сайт Державної реєстраційної служби України не містить інформації про цю політсилу, а її сайт не подає даних про те, хто її очолює.

Щодо змін, то їх перед виборами управління юстиції зареєструвало також у декількох обласних осередках партій. Так, в. о. голови обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка став Микола Подопригора – член виконкому цієї партії. А Соціально-Христянська партія в облаті отримала керівника Сергія Дисевича, про попередню діяльність якого небагато даних у всевітній мережі, і змінила адресу на вул. Сагайдачного, 1, кабінет 7. На всеукраїнському рівні цю політсилу очолює Костянтин Соколов.

Джерело: “20 хвилин”

Коментарі вимкнені.