На Тернопільщині психічнохворим хочуть влаштувати нормальні умови

Триває ремонт Почаївського психоневрологічного будинку-інтернату.За його словами, результатом огляду інтернату в цілому задоволений. На даний час у закладі здійснено капітальний ремонт даху корпусу № 1, на який у липні облрада виділила 381,5 тис грн.

Також проводиться встановлення альтанки для відпочинку та проведення дозвілля підопічних будинку-інтернату. Ще раніше у закладі будо здійснено косметичний ремонт фасаду житлового корпусу № 1, замінено старі вікна на енергозберігаючі – металопластикові. Інтернат знаходиться на індивідуальному опаленні з використанням твердого палива.

«Категорія підопічних Почаївського інтернату має свою специфіку. Якщо під час виконання ремонтних робіт чи надання послуг в цьому закладі щось буде не так – то ці люди навряд чи поскаржаться. Тому з боку адміністрації здійснюється додатковий контроль, щоб умови їхнього перебування були комфортними», – зауважив Ігор Вонс.

Почаївський психоневрологічний будинок-інтернат є установою Тернопільської обласної ради. Заклад створений в с.Обич, Шумського району в 1953 році на місці Обичського жіночого монастиря. У 1959 році переведений в м. Почаїв.

Коментарі вимкнені.