Найбільшому україномовному ресурсу України – тернопільському ФФМ, сьогодні “стукнуло” 15 років

Сьогодні найбільший форум міста Тернополя, і можна з гордістю навіть заявити – всієї Західної України, та що там говорити – найгігантськіший україномовний форум світу – Форум Файного Міста, святкує 15 річчя. 

Редакція інтернет-видання «Погляд» щиро вітає інтернет-«маніяків», троликів, адекватних користувачів, адміністраторів, модераторів та власників Форуму Файного Міста з цим святом. Дякуємо, що ви такі є у Тернополі! Дякуємо, що вашу корисну «школу» пройшов чи не кожен тернополянин! Дякуємо, що ви так віддано підтримуєте цей потрібний ресурс, який став майданчиком для висловлювання своїх думок не однієї сотні користувачів, майданчиком для обміну корисною інформацією, досвідом, майданчиком для вираження своїх талантів та навичків!!!

Бажаємо вам тільки процвітання!!! Безкоштовних гігантських серваків!!! Міліарди активних і цікавих користувачів!!! Вагони рекламодавців!!! І бачимо вас до вашого 20-річчя – інтерактивним міжгалактичним інформаційним порталом всесвіту!!!

Нагадаємо, Форум Файного Міста спочатку задумувався, як форум інтернет-кафе «Крапка». Тому й називався «Форум Крапки». Але згодом він так розрісся, що став повноцінним найбільшим форумом міста. Про його функціонування дбають найкреативніші та найвеселіші тернополяни, тому, ми впевнені, Форум Файного Міста ще довго залишатиметься найкориснішим ресурсом міста не лише для містян, а й приїжджих з усіх куточків світу.

Многая літа, ФФМ!!!

Коментарі вимкнені.