Найкращий волонтер України – з Тернопільщини!

Урочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Волонтер року 2013» відбулася 27 серпня у Клубі Кабінету Міністрів. Серед нагороджених – Анатолій Кноль, житель м. Чортків. Він переміг у номінації  «Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя».

Відкриваючи церемонію нагородження, заступник Міністра Кабінету Міністрів Надія Синиця зауважила, що волонтерство – одна із важливих рис активного та свідомого громадянина і чинник розвитку громадянського суспільства. Вона зазначила, що Уряд сьогодні приділяє багато увагипідтримці волонтерського руху. Лише у питанні допомоги громадянам, які переміщуються зі сходу України, налагоджено співпрацю з 88 волонтерськими організаціями.

Надія Синиця також підкреслила важливість поширення позитивних прикладів волонтерської діяльності у суспільстві, заохочення і подяки волонтерам, що є метою щорічного Національного конкурсу «Волонтер року».
Загалом, змагання відбувалися у шести номінаціях: захист прав людини та представлення інтересів громадян,  освіта та виховання, соціальний захист населення, мистецтво та культура, охорона здоров’я та здоровий спосіб життя, охорона навколишнього середовища.

Коментарі вимкнені.