Не можна машиною по парку їздити, – Назар Зелінка надіється, що його почують

Ну от як так можна любити себе і не любити оточуючих? Невже так важко самому дійти до думки, що не можна машиною по парку їздити? Чому всюди потрібно ставити різні обмежувачі і знаки?

До мене неодноразово зверталися мої виборці зі скаргами щодо руху автомобілів по парковій зоні з вул. Чубинського до новозбудованого тенісного корту в парку Національного Відродження.

Я відповідно неодноразово звертався до адміністрації парку щодо встановлення обмежувачів зі сторони вул. Чубинського для унеможливлення руху автотранспорту пішохідними доріжками в парку. Поруч з Співочим полем є облаштований майданчик для паркування, яким можуть користуватися відвідувачі тенісного корту, але рух автотранспорту по пішохідній зоні є неприпустимий. На жаль мене не чули.

Сьогодні вже офіційно звернувся з депутатським зверненням в якому для вирішення даної проблеми, попросив продовжити наявні розділяючі стовпці від паркувального майданчика до заїзду з вул. Чубинського, чітко розділивши її на вело-пішохідну та для автотранспорту. Праву смугу (вздовж будинків Вербицького, 7 та 10) залишити для руху автотранспорту до паркувального майданчика та до прилеглих будинків, встановивши на в’їзді дорожній знак 4.11 «Рух легкових автомобілів», ліву смугу (вздовж парку) визначити як вело пішохідну, встановивши на заїзді обмежувачі руху автотранспорту та дорожні знаки 3.21 «В’їзд заборонено» та 4.14 «Доріжка для пішоходів і велосипедистів».

Сподіваюся найближчим часом мене і мешканців мого округу почують, і встановлять відповідні обмежувачі.

Депутат міської ради Назар Зелінка

Коментарі вимкнені.