«Сьогоднішню подію в Тернополі можна розцінювати як національне свято», — співачка Руслана

Між близькими у часі концертами у Далласі (США) та Лісабоні (Португалія) співачка Руслана виступила сьогодні в Тернополі — з нагоди повернення 44 окремої артилерійської бригади із зони АТО. 

У Тернопіль народна артистка з музикантами приїхали нині потягом, майже перед виступом. Доки налаштовували апаратуру на Театральному майдані, до співачки чисельно підходили діти, молодь, дорослі, аби зробити спільне фото, подарувати квіти чи поспілкуватися. Руслана не відмовила нікому.

— 44-а — це легендарна бригада, сьогоднішню подію без перебільшення можна розцінювати як національне свято, — сказала Руслана у розмові із тернопільськими ЗМІ. — Їхати сюди ми прийняли рішення в останню мить, адже готуємося зараз до виступу в Лісабоні — виступатимемо під час Євробачення перед самим фіналом. Це буде на найбільшій площі столиці Португалії. Тим не менше ми, приїхали в Тернопіль, бо це велика подія для мене, мого оточення, моєї сім’ї, команди. 44-а бригада була мобілізована однією з найперших, одна з найлегендарніших взагалі. Я їздила за військовополоненими, ми багато привезли саме з 44-ої бригади. Тому мене з ними пов’язує доля. Хлопцям важко було воювати, тому що вони розуміли бездарність політики, яка відбувається. Більшість помилок можна було уникнути — цього я ніколи не пробачу ні собі, ні всім нам. Бо на Майдан можемо вийти, революцію можемо зробити, а дотиснути владу, щоб вона не робила таких безкарних помилок, ні. Хто зараз буде розслідувати, що насправді відбувалося в Іловайську, Дебальцевому? Скажіть реальну кількість загиблих, поранених, інвалідів, яка їхня доля? Цих героїв треба вписати в підручники, діти мають знати їх імена, знати тих, хто пішов з життя, віддавши його за те, щоб ми зараз грілись на сонці.

Попереднього разу Руслана виступала в Тернополі 2 роки тому.

— Я дуже рада бути в Тернополі, дуже багато пов’язано з цим містом, особливо з Театральною площею, — сказала співачка. — Тут свого часу відбувся найземніший концерт у моєму житті.

На сцену Руслана піднялася із національним прапором України.

Коментарі вимкнені.