Неймовірні трюки на крутих автівках та гучний звук – у Тернополі відбулось грандіозне автомобільне свято (фоторепортаж)

29 вересня на Тернопільському летовищі в рамках закриття автомобільного сезону пройшло “Авто Шоу”. Організаторами свята стали команда Racing Team Ternopil, авто портал UAvto.te.ua та рекламна агенція “Монада”.

Погода цього недільного дня, посприяла чудовому настрою як глядачів, яких зібралось близько тисячі, так і учасників ,які приїхали з Хмельницького, Чернівців, Львова та інших міст.

Паралельно з показовими виступами на треку, проводились змагання з тюнінгу та авто звуку. Не примітні з вигляду автомобілі демонстрували неймовірні результати з звукового тиску, а переможці показали результат понад 140 дицебел. Завітали на це автомобільне свято і байкери на своїх залізних конях, які привертали увагу публіки.

Безумовними героями цього свята були – Чемпіон України з авто слалому 2010року – Капітула Михайло  та Чемпіон України 2013 року – Василькевич Павло,   які продемонстрували на своїх автомобілях неймовірні трюки.

Незабутім був заїзд з Павлом для одного з глядачів, який, вигравши вікторину на “УХ радіо”,  отримав в подарунок “Проїзний квиток”, який дав можливість йому проїхати в автомобілі чемпіона в ролі пасажира.

Відповідний настрій для учасників та глядачів створювали гучна музика від dj Klimenti, палені автомобільні шини та купа диму.

Організатори св’ята залишились задоволені результатами своє роботи, і запевнили, що такі дійства будуть і надалі проводитись на найвищому рівні, адже глядачі отримали масу позитивних емоцій, а переможці змагань –  кубки, грамоти та призи від партнерів.

Учасники із Івано-Франківська діляться враженями: “У Тернополі було цікаво. Сподобались показові заїзди “Xonda CRX м. Львів”, “БМВ Е30 м. Хмельницький”, “ВАЗ 2106 м. ЛЬвів” , ‘AUDI TT м.Тернопіль “,” Форд Сієра Cosworth м. Чернівці “.

Особливу подяку організатори висловлюють партнерам: компанії “Мотор Центр Галичина”, Пежо Центр Тернопіль Франс Автомотів, компанії “Вікнар’OFF”, а також інформаційним партнерам: УХ Радіо 101ФМ, інтернет порталу Погляд, рекламним агенціям “Фреш”, “Монада”, та “Вуличне радіо”.

Коментарі вимкнені.