Ігор Яблонський: 2012 рік на Тернопільщині – рік чергової депресії та період оновлення

Ігор Яблонський Чимало людей очікує, що у 2012 році станеться щось незбагненне. Саме на цей рік дехто прогнозує черговий «кінець світу».  Тернопільський астротаролог, номеролог Ігор Яблонський пророчить жарке літо і теплу осінь і заспокоює:  апокаліпсису не буде.

–          Справа в тому, що закінчується календар Майя,  тому люди, не знаючи, що буде далі, готуються до катастроф. Поки Україна перебуватиме під куполом християнського світогляду, глобальних  змін можна не очікувати. Релігія  – це «плуг»,  яким зручно «орати» народ.  Потрібно очікувати на появу політика з великим духом совісті,  який би «розхрестив» українців. Ви ж пам’ятаєте, як хрестив Русь Володимир – не хрестом, а мечем, не в воді, а в крові.  Коли це трапиться, земля сам вижене «паразитів», які живуть за рахунок інших.  Зараз наш народ – це своєрідний баласт для політиків. Але теперішнє покоління це використає з розумом. У дітей імператора – немає майбутнього, а є життєвий час при владі, який швидко закінчується. І вони залишаються без нічого. В той час інші здобувають знання і вміння виживати, працювати, здобувати, саме вони досягнуть високих вершин. Однак ще раз наголошую: поки християнство буде пануючою релігією – люди будуть у темряві, вони просто не піддаються змінам.

Відносно Тернопільщини – то це рік чергової депресії, яку люди переживуть.  Більше того – те, що відбуватиметься в нашому місті, можна назвати періодом оновлення.  Люди будуть дбати про Тернопіль більше,  відроджувати у ньому «столицю».  Основні зміни, які відбуватимуться тут, будуть стосуватися культурного розвитку, освітлення, оновлення вулиць. Це закономірно, адже Тернопіль – місто без чітко вираженого ремесла. Тому його прославлятимуть творчі, талановиті люди.

 

Коментарі вимкнені.