Керівником Громадської ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму в Тернополі обрали Ігоря Сцібайла

25 січня 2011 року відбулось засідання Громадської ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. В роботі ради взяли участь 29 тернополян.

Засідання, з вітального слова, розпочав Леонід Бицюра (заступник міського голови з гуманітарних питань), який побажав учасникам плідної роботи та висловив переконання, що Громадська рада стане ефективним містком між міською радою та громадськістю.

Члени громадської ради затвердили проект Регламенту ради та обрали тимчасові керівні органи терміном на 3 місяці:

Ігор Сцібайло – керівник Громадської ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму;

Олександр Пасічник – заступник керівника ради з питань спорту;

Назар Зелінка – заступник керівника ради з питань молодіжної політики;

Володимир Мороз – заступник керівника ради з питань туризму;

Надія Вівчар – секретар ради.

Одноголосним рішенням члени Громадської ради проголосували за звернення до Сергія Надала з проханням створити окрему Громадську раду з питань екології.

Нагадаємо, що Громадська рада є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради, утвореним для забезпечення участі мешканців міста Тернополя в діяльності міської ради,  налагодження ефективної   взаємодії  міської ради, виконавчого комітету та виконавчих органів ради з   громадськістю, врахування  громадської  думки  під  час  формування та виконання загальноміських програм, реалізації повноважень, визначених законодавством.

Коментарі вимкнені.