Міліція у Тернополі перевіряє якість ковбас

У зв’язку з різким зростанням попиту на продукти харчування тваринного походження співробітниками відділу ветеринарної міліції УМВС України в Тернопільській області перевіряють місця збуту і зберігання такої продукціі. Проводяться перевірки продукції на ринках, складах, переробних підприємствах та інших закладах торгівлі на предмет виявлення та вилучення недоброякісних, прострочених та шкідливих для здоров’я громадян продуктів харчування.
Вже зараз за порушення ветеринарно-санітарних норм до адміністративної відповідальностті притягнуто більше двадцяти осіб, з обігу вилучено більше тридцяти кілограм неякісної та небезпечної для вживання продукції, якою торгували без відповідних документів.
Так на тернопільському ринку працівники ветеринарної міліції вилучили та утилізували 5 кілограм м’ясного фаршу, який безпечний торговець реалізовувала без відповідного дозволу та необхідних документів.

При перевірці складських приміщень ринків правоохоронці вилучили понад 500 кілограм протермінованих преміксів для годівлі свійських тварин. Так звану «залежану» продукцію утилізовано.

Рейдові перевірки триватимуть до кінця свят.

Коментарі вимкнені.