На Тернопільщині пенсіонери перекрили дорогу

29 серпня 2011 року пенсіонери-чорнобильці міст Чорткова та Заліщик, що на Тернопільщині, провели черговий мітинг під місцевою райдержадміністрацією. Причиною протесту є припинення Пенсійним фондом виплат чорнобильських доплат до пенсій.

Цього разу люди також перекрили дорогу у вищезазначених райцентрах, що свідчить про відчай пенсіонерів. Адже під час минулої акції протесту представники райдержадміністрації пообіцяли до 29 серпня розв’язати проблему. Обіцянки так і не виконані.

Пенсіонери зазначають: «Щодо виплати чорнобильських доплат до пенсій було ухвалено відповідні судові рішення, проте грошей ми так і не отримали. Щоразу нам обіцяють, що виплатять належне, але вже вкотре обманюють».

Депутат Тернопільської обласної ради  Олег Сиротюк підтримав пенсіонерів. Він зазначив: «Дивною є ситуація в державі, коли люди змушені свої права, гарантовані їм Конституцією, захищати в судових органах. Доведені до відчаю люди змушені протестувати, бо це – єдиний варіант добитися справедливості та відстояти те, що по праву їхнє. ».

Нагадаємо, що 18 серпня 2011 року під час засідання 40-ої сесії Тернопільської обласної ради депутати ухвалили звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, уряду та Верховної Ради з вимогою вжити термінових заходів, аби не допустити зменшення у 2011 році обсягів фінансування соціальних гарантій та забезпечити здійснення соціальних виплат у повному обсязі.

Зазначимо також, що Заліщики належать до четвертої категорії Чорнобильської зони, а за кількістю онкозахворювань посідають перше місце у Тернопільській області.

 

Коментарі вимкнені.