На Януковича подали в суд за невиконані обіцянки

Поки позов стосується невиконання лише 3 обіцянок. Якщо дивитися глибше, то їм мабуть набагато більше. А якщо говорити не лише про передвиборні обіцянки, а й про все те, що зафіксовано на відео та в пресі?

У Вищий адмінсуд України надійшов позов проти Віктора Януковича в зв’язку з бездіяльністю президента при виконанні своїх передвиборних обіцянок, – пише УП

Суду доведеться оцінювати, чи законний той факт, що досі в Україні не введені податкові канікули для малого бізнесу терміном на 5 років.

Ця ініціатива була озвучена в передвиборчій програмі глави держави ще в 2009-2010 р. Також позивач вимагає знизити ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, податок на прибуток – до 19% з 1 січня 2011 року.

Ці зміни теж містила програма кандидата в президенти Віктора Януковича.

Крім того, нинішній глава держави обіцяв перехід на контрактну армію з 1 січня 2011 року, – про це також зазначено в позові.

При цьому позивач вимагає зобов’язати президента протягом місяця з дня набуття законної сили рішення суду невідкладно внести у Верховну Раду законопроекти про введення податкових канікул і зниження ПДВ, а також про перехід військовослужбовців на контрактну основу.

Автором позову проти президента є правозахисник із Херсона, помічник-консультант народного депутата Юрія Одарченка – Дмитро Ільченко.

За його словами, позов був поданий з метою з’ясувати, “чи можна в нашій державі домогтися виконання передвиборчих обіцянок політиків, а також для того, щоб дізнатися, яким чином юристи Януковича будуть виправдовувати пряме порушення його передвиборчих обіцянок”.

Українська правда

Коментарі вимкнені.