Сотні протестувальників з усієї України з’їхались до Києва на “Автомайдан”

25 березня на Європейській площі в центрі Києва в рамках акції “Автомобільний марш протесту по Україні” зібралися підприємці.

На площу з’їхались близько 80 автомобілів учасників протестного “Автомайдану”, як зі Східної, так і з Західної України. Після цього перед “Українським домом” розпочався мітинг підприємців, – повідомляє ТСН.

Зараз на Європейській площі в акції протесту беруть участь близько 500 підприємців та їх прихильників. Також у мітингу беруть участь депутати від БЮТ, Наталія Королевська, Михайло Волинець, деякі інші політики та громадські діячі.

Автопробіг протесту, що стартував 21 березня одночасно у Львові і Луганську під гаслом “Відбери Україну в олігархів, поверни її громадянам”.

Ініціаторами “Автомайдану” виступили Конфедерація вільних профспілок України, Асамблея малого і середнього бізнесу України, молодіжний рух “Відсіч”, Асоціація правозахисників України, Всеукраїнський союз ветеранів, Союз офіцерів України, Асоціація українських банків.

За чотири дні автопробіг пройшов через такі міста як Луцьк, Хмельницький, Вінниця, Канів, Алчевськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Полтава і Чернігів.

“Автопробігом учасники закликають українців до дій: захисти Конституцію, захисти закон, зупини репресії, захисти підприємництво, вимагай чесних правил для усіх”, – заявляли раніше організатори протесту.

Учасники акції протесту вимагають відставки уряду Миколи Азарова, доопрацювання Податкового кодексу, відмови від прийняття “антинародних трудового і житлового кодексів”, пенсійної та інших реформ.

Коментарі вимкнені.