Стан Василя Чубака важкий, але стабільний

Співвласник ТРЦ “Подоляни” Василь Чубак, який травмувався у аварії 3 листопада на Одещині, із важкими травмами потрапив до лікарні. Його стан важкий, але стабільний, розповіла кореспонденту NTER.net.ua дружина бізнесмена Тетяна Чубак.

– Я сама ще нічого до кінця не знаю, – сказала вона по телефону 4 листопада. – Мені важко зараз про це говорити. У нього важкі травми, адже аварія була страшна. Проте його стан стабілізувався. Зараз він проходить обстеження.

Василь Чубак 5 листопада ще перебував на лікуванні в Одеській лікарні. Коли медики дозводять перевести чоловіка на лікування до дому Тетяна Чубак не знає.

Нагадаємо, аварія сталася 3 листопада о 00.30 на 376-му кілометрі автошляху Київ – Одеса.

– 43-річний водій автомобіля “Лексус”, мешканець Тернополя, прямуючи у напрямку Одеси, здійснив зіткнення з вантажним автомобілем “КамАЗ”. Ним керував 55-річний мешканець Умані, що рухався у тому ж напрямку, – повідомляє центр зв’язків із громадськістю управління МНС України в Одеській Області. – У результаті аварії загинув 27-річний чоловік та постраждали двоє, яким 42 та 47 років. Усі вони пасажири “Лексуса”. До слова, загиблий – заступник директора з юридичних питань ТРЦ “Подоляни” Михайло Гринчак.

Коментарі вимкнені.