Тернопільські гандболістки перемогли у Батумі

Міжнародний турнір з пляжного гандболу серед жінок «Кубок Батумі 2011» завершився перемогою української команди «Економ-Університет-Енерго». Вибороли першість українці в Азербайджану (2 місце) та грузинської команди з Батумі (3 місце).

Участь у турнірі загалом взяло шість команд: по дві – з Грузії та Вірменії, а також азербайджанська та українська збірні. Крім загальнокомандної перемоги, гандболістки з України отримали особисті відзнаки – Зоряна Ткач стала кращим бомбардиром, Наталія Гурська – кращим гравцем.

За словами тренера команди Андрія Верцімаги, зрівняти рахунок з суперником допомогла красива гра – згідно правил пляжного гандболу, якщо м’яч у повітрі перекрутиться двічі або гандболіст зловить його у повітрі, а тоді закине у ворота, то гол рахується за два.

Капітан жіночої команди Зоряна Ткач зізнається, що колись захоплювалася легкою атлетикою. Однак потім віддала перевагу пляжному гандболу, яким займається уже дев’ять років.

«Враження від турніру – фантастичні. Уявіть тільки, як дві з половиною тисячі глядачів стоять і кричать «Україна». Чимало поприходило у футболках з українським прапором, – каже Зоряна Ткач. – Наша збірна неодноразово брала участь у всеукраїнських змаганнях і отримувала призові місця, однак перемога на міжнародному турнірі – перша, але, сподіваюсь, не остання».

 

Коментарі вимкнені.