Українцям починають вказувати, що читати!

Нова тривожна звістка для українців. Почався новий виток наступу на свободу слова в Україні. Українцям пробують вказувати, що їм читати, а що – ні.

Можна би подумати, що це голослівні заяви, якби не оцей документ. Один із представників національних меншин держави України вказує міністру Внутрішніх справ України, що той має робити. Останній, невідомо із яких причин, сприйняв це як команду.

І ось – Київ. «Українська Язичницька Книгарня». Підходить молодик і просить у продавця працю А.Гітлера «Майн Кампф». Той відповів, що у продажу немає. Але молодик настоював, що це для батька. Батько любить такі речі читати, але проблема, бо ніде купити… Продавець довго шукав десь в глибинах складу – а може десь і завалялася… І ось – знайшов! Правда, якусь стару, пошарпану, але все ж. Натомість молодик попросив ще і чек! Для батька???  Невідомо, що там із чеком вийшло, але тут зайшов інший, такий як із «Матриці» і пред’явив посвідчення.

Продавця було викликано до відділку.

Цікаво, за яким правом? Чи існує офіційний перелік заборонених в Україні книжок? Якщо так, то де він? Якщо ні, то закон – Єврейський Форум України? У повістці ж ясно сказано, що Президент Єврейського Форуму України наказав. Вишукуються книги, які пропагують міжнаціональну ворожнечу? А що проповідують книги, за якими живуть правовірні юдеї? Національна експертна комісія аналізувала? Тим не менше, вони вільно у продажу і українці їх читають теж.

Є вже відомості, що у інших містах теж приходили «матричні» люди до українських книгарень запитувати «Майн Кампф».

Куди Україна котиться, куди її штовхають? Що за провокації? На що надіються? Чи випробовують – проковтне українець чергове знущання чи ні?

«Жить стало лучше, жить стало вєсєлєй!»

Ігор Аркуша

Коментарі вимкнені.