Тернополян труїли сурогатом

Співробітниками податкової міліції Тернопільської області проводяться заходи щодо недопущення потрапляння в торгову мережу підробленого алкоголю, виявлення та знешкодження підпільних виробництв лікеро – горілчаної продукції.

Нещодавно податківцями задокументовано факт збуту та зберігання з метою реалізації незаконно виготовлених алкогольних напоїв тернополянином А.

Згідно висновку спеціаліста горілчані вироби, направлені на дослідження, є водно-спиртовою сумішшю та за органолептичними і фізико-хімічними показниками не відповідають вимогам діючого державного стандарту – ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови» і містять домішки, які становлять загрозу життю та здоров’ю людей.

В результаті порушено карну справу за статтею 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі терміном до 10 років.

Загалом з початку 2011 року співробітниками податкової міліції Тернопільської області вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на 3,6 млн. гривень, виявлено 5 підпільних виробництв алкогольної продукції. Також викрито 9 злочинів, які підпадають під ознаки ст. 204 КК України, 8 з них направлено до суду з обвинувальним висновком.

Крім цього, слідчим відділом податкової міліції завершено розслідування та направлено до суду з обвинувальним вироком кримінальну справу, порушену стосовно громадян Молдови та України, які займались виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом коньяку (виготовили та реалізували близько 4000 літрів такого сурогату).

За матеріалами управління податкової міліції ДПА в Тернопільській області

 

Коментарі вимкнені.