Тернопільська ялинка на Хрещатику буде показувати історію України

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, перебуваючи з робочою поїздкою у Києві, зустрівся з директором ПП «Ялинка України» Петром Ординансом.
Керівник області висловив задоволення тим, що головна ялинка країни, яку вчора відкрили у Києві, виготовили на Тернопільщині.
«Вчора Президент України Віктор Янукович взяв участь у церемонії засвічення Головної новорічної ялинки – свято відбулося на Майдані Незалежності в Києві. Прикметно, що головну ялинку держави ялинку виготовили на Тернопільщині», – каже Валентин Хоптян.
За словами Валентина Хоптяна, той факт, що Київ прикрасила ялинка з Тернопільщини є дуже показовим.
«Це підприємство, аналогів якого немає на території України, виготовляє ялинки практично для усіх міст нашої держави, – сказав Валентин Хоптян. – Ми й надалі підтримуватимемо таких місцевих виробників, які не лише виготовляють продукцію і отримують прибуток, а й забезпечують робочими місцями наших краян та сплачують чималі податки у бюджет».
Керівник ПП «Ялинка України» зауважує, що їх продукція користується попитом не тільки в Україні.
«Наші ялинки замовляли і в Баку, і в Брест, – наголошує Петро Ординанс. – Та ми дуже втішені, що виготовили і змонтували цього року головну ялинку країни у Києві. Її висота сягає 40 метрів. Оскільки термін придатності такої ялинки доволі високий, то столиці не потрібно буде щороку купувати нову».

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, цього року новорічну красуню, висотою 40 метрів, уперше зробили штучною. Конструкція ялинки виготовлена із важкозаймистих та морозостійких матеріалів. Ялинка прикрашена світлодіодними екранами, які, змінюючи сюжети, будуть розповідати і про історію України, і про її сьогодення, і про її майбутнє. На освітлення новорічного дерева пішло понад 17 км гірлянд. Вони мають 12 програм, які динамічно та почергово змінюватимуть візерунки.

Коментарі вимкнені.