Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем Незалежності та Днем міста

Дорогі тернополяни, українці, друзі!

 

З особливим піднесенням всі ми, тернополяни, зустрічаємо останні дні серпня.

Пригадуємо події двадцятирічної давнини, коли над українськими містами замайоріли синьо-жовті прапори. Тернопіль був одним з перших міст, де над міською радою підняли національний стяг. Останні дні серпня – це торжество української ідеї, перемоги вікових прагнень наших предків над злом імперії, з руїн якої постала відроджена Україна.

Тернополяни були в перших лавах боротьби за державу. Тисячі наших співвітчизників двадцять років тому роз’їхались по всій Україні для пропаганди незалежності і підготовки референдуму. Згадуємо сьогодні це з захопленням, вдячністю і повагою.

Для Тернополя символічним є те, що в останній декаді серпня відзначається День Незалежності і День міста. Ці дні стали для нас єдиним святом – свободи, миру та благополуччя рідного краю. Краю, який благословенний пресвятою Богородицею. Адже День міста святкується на празник Успіння Матері Божої. Ми повсякчас відчуваємо її опіку та заступництво. Тішимося, що Тернопілля – край Марійських святинь, про які знають в Україні та світі.

У ці святкові дні ми особливо пишаємося унікальністю свого міста – озером, замком, церквами та пам’ятниками.

Але найбільша гордість Тернополя – щирі та працьовиті люди. Саме вони є прикладом високої духовності, культури, плекання і примноження національних традицій.

Щоденною працею, енергією наших сердець ми зробимо Тернопіль кращим. Бажаю всім здоров’я, успіху та Божого благословення.

Зі святом, рідний Тернополе.

З повагою, міський голова Тернополя Сергій НАДАЛ

Коментарі вимкнені.