Вітання найкращим чоловікам Тернопільщини

23 лютого – День захисника Вітчизни – для когось день пам’яті, для когось – день оспівування честі та мужності, а для більшості – Чоловічий день, коли можна подякувати всім представникам сильної половини людства просто за те, що вони є!

Слово «захисник» може розумітися і в широкому сенсі: захисник сім’ї, домівки, людина, за якою жінка може відчути себе як за кам’яною стіною. Ось тому-то всі представниці прекрасної статі з радістю вітають і обдаровують подарунками улюблених чоловіків, батьків, близьких, друзів і родичів-чоловіків. “Погляд”  приєднується до привітань  та бажає всього найкращого!
Жіночий склад колективу інтернет-видання «Погляд» дякує чоловікам, які надихають та допомагають творити! Їх чимало. Це наші кохані чоловіки – Ігор Греса, Василь Псуй, Андрій Янович; улюблені сини – Антон, Артур та Юрчик; а також незамінні колеги-«поглядівці»: Святослав Журовський, Андрій Бест, Юрко Кулик, “Француз”. Завдяки їхній підтримці та допомозі ми «творимо».
Святослав Журовський для нас та для «Погляду» зокрема став справжньою знахідкою. Він у нас керує «Настроєм дня», а також завжди вміє вчасно запати свого цікавого носика та фотооб’єктив туди, де народжуються самі цікаві та пікантні події міста.
Андрій Бест, хоч і має основну роботу, встигає активно попрацювати і на «Погляді». Буває, він не досипає, оскільки намагається відвідати усі цікаві заходи Тернополя. Окрім того, Андрій адмініструє наш сайт. Завдяки його професіоналізму інтрефейс «Погляду» стає зручнішим та привабливішим.
Також «Погляду» пощастило з Юрком Куликом. Він став своєрідним наставником для сайту. Його підказки по роботі є завжди влучними і дуже корисними для нашої команди.
Андрій Янович коректно допомагає виправляти помилки.
Ігор Греса – терплячий до роботи дружини,  підтримує її, та навіть готує публікації!
Василь Псуй для Олі Терещук є не лише натхненням для написання статей, але й порадником і справедливим критиком. Періодично для «Погляду» він готує цікаві фоторепортажі.
Дорогі наші чоловіки! Тільки завдяки вам ми є такими, якими ви нас бачите. Лише завдяки вам ми відчуваємо себе справжніми Жінками. Ваша підтримка та розуміння є найціннішим і найбажанішим подарунком.
Тому ми будемо намагатись бути тими Жінками, які потрібні саме Вам: надійними, люблячими і вдячними!

З любов’ю, натхненням та щастям, що ми всі стрілися – ваш жіночий колектив “Погляду”!

-1 thoughts on “Вітання найкращим чоловікам Тернопільщини

  • 10:04 | 23.02.2011 о 10:04
    Permalink

    Дуже дуже дякую за вітання! Надзвичайно приємно! 🙂

  • 10:14 | 23.02.2011 о 10:14
    Permalink

    і я щиро дякую!

Коментарі вимкнені.