Замість України Євро-2012 може отримати Німеччина

УЄФА розглядає можливість екстреного підключення до організації Євро-2012 року Німеччини.

Про це повідомляють джерела “Дзеркала тижня. Україна”.

За даними видання, вибір пав на ФРН тому, що країна є сусідом з Польщі і має в своєму розпорядженні всю необхідну інфраструктуру.

Як пише газета, неофіційна позиція футбольних єврочиновників доведена до відома всіх зацікавлених сторін в Україні.

Як відомо, УЄФА може позбавити Україну права проведення Євро-2012.

Офіційний лист УЄФА

У п’ятницю, 28 січня, на адресу першого віце-президента, виконавчого директора Федерації футболу України Олександра Бандурка надійшов лист за підписом генерального секретаря УЄФА Джанні Інфантіно.

Федерації футболу України (ФФУ)
Олександру Бандурку
Генеральному секретареві
Провулок Лабораторний, 7-А,
Україна − 01133 Київ


Вих. Inf/bls
Дата 28/01/2011

Шановний пане Бандурко!

Ми посилаємося на лист ФІФА від 24 січня відносно ситуації, що склалася у Федерації футболу України (ФФУ). Як Вам відомо, цей лист стосується очевидності втручання представників органів державної влади у справи та діяльність ФФУ.

Вам має бути відомо, що так само, як Стаття 17 Статуту ФІФА вимагає від асоціацій-членів вести свої справи незалежно та без втручання з боку третіх сторін, абсолютно те саме передбачено Статтею 7bis параграф 2 Статуту УЄФА. З цього випливає, що за наявності втручання третіх сторін у справи ФФУ порушується не лише Статут ФІФА, але й Статут УЄФА.

За таких обставин та за результатами засідання Виконавчого комітету УЄФА 27 січня 2011 року у Ніоні, інформуємо Вас, що Виконавчий комітет УЄФА одноголосно підтримує позицію ФІФА з даного питання. Отже, ми також закликаємо припинити втручання будь-якої третьої сторони у діяльність ФФУ та вимагаємо, щоб Ви вжили необхідних, конкретних заходів та надали відповідне підтвердження того, що це припинилося.

Візьміть до уваги − якщо необхідних заходів не буде вжито та членство ФФУ у ФІФА буде призупинено, окрім призупинення членства у ФІФА, так само буде призупинено членство ФФУ в УЄФА.

Щоб не було сумнівів, таке припинення, серед іншого, матиме наступні наслідки:

1. афілійовані ФФУ клуби більше не матимуть права брати участь у клубних змаганнях УЄФА;

2. національні збірні команди України більше не зможуть брати участь у змаганнях УЄФА;

Зважаючи на другий наслідок, та у зв’язку з проведенням жеребкування турніру для молодіжних збірних U-21, що відбудеться наступного тижня, Україна, таким чином, потрапить у групу не з п’яти, а з шести команд, оскільки ми маємо передбачити можливе призупинення членства ФФУ та, як наслідок, виключення України з цих змагань. Призначення України до групи з шести команд мінімізує будь-яку потенційну шкоду змаганням у разі, якщо Україна не матиме права брати у ньому участь.

Більше того, ми також маємо поінформувати Вас, що одноголосною точкою зору Виконавчого комітету УЄФА є те, що в разі призупинення членства ФФУ в УЄФА, проведення фінального раунду чемпіонату Європи УЄФА в Україні у 2012 році було б нерозумним.

Ми впевнені, що Ви усвідомите серйозність ситуації, та з нетерпінням чекаємо Вашого письмового підтвердження про те, що необхідні заходи з виправлення ситуації вжито до 4 лютого 2011 року.

З повагою,
Джанні Інфантіно
Генеральний Секретар

Лист з http://www.ua-football.com

Коментарі вимкнені.