Завтра з Тернополя стартує велогонка українсько-польської дружби

З 31 травня по 4 червня ц.р. на дорогах двох країн, України та Польщі, відбуватиметься 55-та міжнародна велогонка українсько-польської дружби пам’яті В. Скопенка. Старт гонка візьме з Тернополя 31 травня, а завершиться 4 червня в польському місті Пулави.

Загалом, у змаганнях братимуть участь найсильніші велогонщики України, Польщі, Росії та Білорусії (вік спортсменів – до 23 років).
Як повідомив головний суддя змагань Олександр Бірюков, 31 травня, о 14.30 на Майдані Волі відбудеться урочисте відкриття гонки за участю делегацій з України та Польщі. Опісля, о 15.00 з Майдану візьме старт перший етап гонки протяжністю 125 км і проходитиме з Тернополя до Копичинців і назад. Орієнтовно о 18.00 учасники гонки фінішують біля Кооперативного технікуму (вул. Руська). Там і відбудеться нагородження переможців. На наступний день, 1 червня, о 10.00 велогонщики стартують з Тернополя до Луцька другим етапом, який матиме протяжність вже 160 км. Натомість з 2 по 4 червня етапи велогонки проходитимуть на теренах Польщі.

Коментарі вимкнені.