Збірні Данії і Португалії можуть базуватися в Тернополі?

Протягом наступного тижня стануть відомі місця базування національних збірних – учасників Євро-2012. Це вирішальний момент для тих міст, які останні два роки позиціонували себе, як можливі місця розміщення тренувальних баз учасників Євро-2012.

 

Серед них і Тернопіль. Нагадаємо, що з ініціативи попереднього міського голови наше місто розпочало підготовку до цієї можливості. Зусиллями попередньої команди Тернопіль було включено в каталог УЄФА. Щось навіть зроблено, хоча актуальною залишається проблема готеля належного рівня. Вже в цьому році на реконструкцію Тернопільського стадіону виділено 8,5 мільйонів гривень з держбюджету. Зараз повним ходом йдуть відповідні будівельні роботи. Ми вже не згадуємо про чисельні оргкомітети, які поутворювали різні органи влади.

І зараз настав час х, щоби голі гасла перетворити у реальні здобутки. У найближчі дні ми побачимо як міська влада відреагує на результати жеребкування і до яких дій вдасться.

У Львові по два матчі проведуть збірні Німеччини, Португалії та Данії. Як раніше, повідомляли німецькі ЗМІ Бундестім має намір розмістити свій тренувальний табір на півночі Польщі. Сумнівно, що німці змінять своє рішення навіть після того як жереб випав грати в груповому етапі на території України.

Про плани датчан та португальців поки що невідомо.  Не виключено, що представники цих федерацій найближчими днями вирушать до Західної України, пише ЗЗ. За попередніми даними, на статус тренувальних центрів також претендують Львів, Трускавець, Славське, Моршин і Дрогобич.

Минуло півдня від моменту завершення жеберкування. Чи послав Сергій Надал телеграми-запрошення послам Данії та Португалії, чи його більше турбує приїзд у неділю партійного боса Тягнибока?

-1 thoughts on “Збірні Данії і Португалії можуть базуватися в Тернополі?

  • 00:44 | 9.12.2011 о 00:44
    Permalink

    привіт португалія також не вибере наше місто для тренеровок, вони вже зарезервували якись готель з стадіонои в польщі…прикро

Коментарі вимкнені.