Життя на Тернопільщині дорожчає

На кілька копійок кожного дня дорожчає риба. Ще місяць тому кілограм хека коштував на дві-три гривні дешевше, кажуть продавці і додають – через подорожчання риби покупців не меншає, – повідомляє tv-4.
Єдине, на що ціни знизились – молочні продукти та домашні яйця. Це явище сезонне кажуть продавці, адже навесні і надої більші, і кури краще несуться. Фабричні яйця на тернопільському ринку сьогодні продавали по 50-55 копійок – собі на збиток, скаржились продавці.
Пані Люба, продавець ринку: “Сепараторна сметана зараз по 30 гривень, а збирана 20, 30-28, зараз ціни подешевшали набагато, порівняно з тим, що були. Сир по 25 жирний, 26 ,а пісний 18, 16. Як який базар, як який день”.
На кілька копійок кожного дня дорожчає риба. Ще місяць тому кілограм хека коштував на дві-три гривні дешевше, кажуть продавці і додають – через подорожчання риби покупців не меншає.
Пані Галина, продавець ринку: “Ціни різні є на рибу. Хек – ціна 30-32 гривні, філе хека – 47 гривень. Горбуша, форель сухої заморозки – 40, 50, 70 гривень, ну ціни різні”.

Коментарі вимкнені.